Інна Ящук: “Я викликаю на детектор брехні Олександра Симчишина”

Мене, як і тисячі хмельничан, обурюють останні події з численними фактами корупції, побиттям журналістів та громадських активістів у нашому місті:

– 23 мільйони не сплачених податків при будівництві басейну;

– 8 мільйонів  незаконно виведених коштів з комунального підприємства «Спецкомунтранс»;

– 11,7 мільйонів гривень втрачених «Хмельницькводоканалом» через корупційні схеми та багато іншого.

Рівень корупції в місті зашкалює, враховуючи останні події!

Я викликаю Вас, Олександре Сергійовичу, Хмельницького міського голову на проходження детектора брехні у незалежного та авторитетного експерта-поліграфолога, щоб відповісти про:

– корупцію за час виконання посадових обов’язків;

– причетності до розкрадання бюджетних коштів;

– участі у корупційних схемах;

– лобіювання бізнесу;

– утиск вільних та незалежних ЗМІ.

Поліграф я пройду разом з Вами! Чекаю Вас 22 жовтня 2020 року о 14:00 за адресою: м. Хмельницький, вул. Свободи, 1а (СВ-Клуб).

Суспільство повинно знати правду!

Хмельницькому потрібен чесний мер! Я готова! А Ви?!

На відповідь я даю Вам дванадцять годин!

P.S Дослідження на поліграфі проводитиме Володимир Ведмідь, експерт-поліграфолог, адвокат, виконавчий директор асоціації Всеукраїнської поліграфології, психолог, офіцер запаса СБ України.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 112

 1. Інна Ящук, після детектора, одразу ідіть на аналізи, даром часу не витрачайте. Так у Слуг заведено.

 2. Інна, не вже ви так переживаєте за хмельничан??? Не ВІРЮ!!!

  • Я теж не вірю!!!!))))

   • Щось Симчишину мені більше не віриться. Гроші з’явилися в бюджеті, робиться щось так. Крадеться на кожному кроці, це одна з найбільших проблем. Тим більше що ці діячі завжди на народ ненавиділи корупцію та розкрадання бюджетних коштів.

 3. мер Хмельницького Симчишин і він має продовжити працювати і втілити та завершити усі розпочаті ним та його командою проекти!!! Видно, що він старається і розвиває місто і якщо людина має бажання наступні роки це робити, то я тільки “за”. А то, як то кажуть, на все готове і я готова та це все тільки чергові пусті обіцянки та балачки, обираючи “ГОТОВУ” подумайТЕ!!!!!

 4. Дійсно, що ГОТОВА на все готове. Всі хмельничани пишаються своїм містом і мером

 5. Досить вихваляти цього мера.

 6. Читаючі такі образливі коменти зі сварками та образливими словами, одразу відчуваю, що це боти Інни Ящук! Можна і інтелігентніше , культурніше висловлювати свої думки, поважаючи інших. І ще хочуть привернути увагу до себе фейковими статтями. Перестанте лити бруд, дивиться за собою! Але що тут поробиш…

 7. це її студенти сесію відпрацьовують?

  • Чому на палатках Картавого не має макету його дупи. Деякі сектанти з великим задоволенням поцемкали.

 8. будівельна компанія “AVILA” в її чоловіка, мабуть не можуть будувати там, де їм заманеться, а Симчишин їм заважає досягнути своїх цілей, потрібно, щоб дружина стала мером, тоді все буде СУПЕР! От тоді їм вже буде де розвернутися, не буде ніяких перепон, вся земля буде в їх розпорядженні, а Ви вірте в чесні наміри Інни Ящук і в те, як вона щиро переживає за простих Хмельничан та за місто Хмельницький! Цей мій коментар було видалено під постом Інни Ящук з поліграфом, так як і усі інші в підтримку діючого мера, але у мене є скрін, шкода, що тут не можна опублікувати фото. Подивіться хто коментує її пости, армія ботів з чужими фото на сторінках, створених 21 вересня!!! Хто не вірить, то може перевірити, під кожним постом одні й ті самі люди-боти!

 9. Інно, навіщо видаляти коменти в фб під вашими “честними” постами, не любите правду? Ви ж на поліграф ходили, чого ж видаляти. Треба сприймати критику в свою адресу. І дуже принизливо з Вашого боку поливати брудом діючого мера. Він багато зробив і робить для міста і хмельничан. Зробіть порядок в себе в академії і пишайтеся цим, і розказуйте яка ви молодець! А поки Вашої роботи не видно.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.