Звернення до виборців від «Команди Симчишина»

Шановні жителі Хмельниччини!

Виборча кампанія Хмельницького міського голови та депутатів місцевих рад на завершальній стадії. «Команда Симчишина» має багато прихильників і ми відчуваємо велику підтримку.

Ми проводимо чесну та відкриту виборчу кампанію без підкупу виборців, без роздачі ‘’гречки’’ та інших подачок, звітуючи про свою роботу за 5 років.

Політичні опоненти розуміють, що чесно в Олександра Симчишина та його команди вибори не виграти. Тому хочуть різними методами викривити вибір людей. В хід йде чорний піар, плітки, брехня та всілякий набір брудних технологій.

У нас є інформація про підготовку масштабного підкупу виборців та розповсюдження фальшивої друкованої продукції проти «Команда Симчишина».

Якщо Ви також володієте інформацією про порушення виборчого законодавства просимо Вас зупинити злочин та перешкодити правопорушенню – повідомити правоохоронні органи, а за потреби здійснити громадське затримання.

Громадське затримання – це передбачений законодавством вид тимчасового запобіжного заходу, який можна здійснити без дозволу суду, шляхом позбавлення людини свободи пересування. Таким чином, закон не забороняє здійснити затримання людини, яка скоює злочин. Після затримання необхідно невідкладно повідомити про злочин органи Національної поліції за номером 102 та виборчий штаб “Команди Симчишина” – 097 776 75 62.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 27

 1. Бажане за дійсне – дивіз Ко Манди.
  Які провокації проти недолугих ледацюг?
  Вас видно наскрізь.

  • – До громади звертаєшся СУКА, а ти як по закону вчиняв коли лишав куска хліба, ти думав про громадян, чим будуть сімю, дітей годувати коли твої сука посіпаки “законно” зносили кіоски, не давши ніякої альтернативи, ти з ким боровся падло.
   За ко Манду “переживаєш” брехло, використовуєш в черговий раз,

 2. Ця шобла Свободівська перша “торби” почала по селах розвозити!

 3. Олександр Сергійович,у Вас шалена підтримка,містяни Вас і Вашу команду підтримують 100%!

 4. Сема,ты же знаешь что для тебя это совершенно безопасно. Это знают твои конкуренты. Поэтому бессмысленно вкладывать. Зачем этот хай?

 5. Ця команда знищила комунальне підприємство “Хмельницькбудзамовник”, яке замовивши будівництво житлового будинку по вул.Проскурівського підпілля,111 у приватної фірми Скочеляса ще в 2015р. понад три роки не може його здати. Скільки можна дурити людей, пане мер ? Просто ганьба цій команді. А хто відшкодував збитки бюджету за розтрощений електрокар вартістю 420 тис. грн.? Команда брехунів.

 6. Громадське затримання,ха-ха а про статтю обмеження волі Вам щось відомо?

 7. Первого кого надо затрымать это самого сымчышына

 8. Твою шпану хуторянську треба затримувати. Яку ти відправив агітацію конкурентів нищити.

 9. Каманда хоче красти тому і рветься до влади

 10. То є правда, але люди чомусь не вірять

 11. Цю команду разом з Семом треба гнати мітлою

 12. Команда Симчишину це фейк. Он словил звезду. А почему это он от сволоты своей не балатируется. Чувствует наверное что люди нормальные ее ненавидят. Он не порядочный человек

 13. Команда Симчишину це фейк. Он словил звезду. А почему это он от сволоты своей не балатируется. Чувствует наверное что люди нормальные ее ненавидят. Он не порядочный человек.

  • Зрадники! Вочевидь, покидали партійні знамена заради більшого рейтингу! Бабло, теплосраке місце перемогло.

 14. Хотілось би кращого, чим Симчишин. Але це зараз нереально. Туповаті жлоби за нього, Хмельницький це їх місто. Будемо терпіти, можливі гірші варіанти ніж Симчишин.

 15. Свобода пішла в землю тепер команда сашки рулить.

  • Не довго їм, навіть якщо візьмуть більшість. Когось посадять, інших хмельничани копняками виженуть з міста.

 16. Цікаво? А що ж скаже наш мер щодо того що він “торгує” посадами, а саме Воронецький Словян Ількович – перебіжчик з Батьківщини, а два місяці тому дружину Воронецького було призначено директором школи №19 (Ружична).

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.