Водій хмельницької маршрутки заплатить 17 тис. грн за перевезення “стоячих” пасажирів

Хмельницький міськрайонний суд визнав винним водія ТОВ «Хмельницьктаксі» у порушенні правил карантину і оштрафував на 17 тис. грн.

Про це сказано у постанові від 13 жовтня.

За матеріалами справи 2 липня о 12 год. 23 хв. уХмельницькому на вул.. Толстого,1/1 водій маршрутки №30  перевозив 28 пасажирів при 19 місць для сидіння, чим порушив Постанову Кабміну №211 від 11 березня 2020 року.

У суді водій визнав свою вину і пояснив, що пасажири не хотіли залишати транспортний засіб, а застосувати до них фізичну силу не має права.

Факт вчинення вказаного правопорушення, підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення, письмовими поясненнями водія в протоколі про адміністративне правопорушення, який пояснив, що пасажири не хотіли залишати транспортний засіб.

Крім штрафу 17 тис. грн, чоловік заплатить 420 грн. 40 коп. судового збору.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 5

 1. Жадібність водія.

 2. Треба було заглушити двигун і в крайньому випадку викликати поліцію якщо стоячі пасажири не відреагували на усне зауваження вийти.

  • Да он их сам запихивал по самое не могу.

   • Дурдом зараз в нашій країні. Не водій винен, а керівники та система в державі. Водій маршрутки має заправити авто, ремонтувати його за свої, віддає левову частку хахяїну, щось має заробити своїй родині, перевозить АТОшників, інвалідів… Обов’язково безкоштовно.. І ще має заплатити штраф та судовий збір.. ПОДУРІЛИ ЗОВСІМ ЦІ СУДДІ, В ЯКИХ ЗАРПЛАТИ БІЛЬШЕ 50 ТИС. ГРН., ЯКІ ПОЗАЧЕРГОВО ОТРИМУЮТЬ БЕЗКОШТОВНЕ ЖИТЛО, ТА МАЮТЬ НЕДОТОРКАНІСТЬ.

 3. Такі проблеми саме на часі. Це дії тих, хто рветься до влади.
  Питання громадського транспорту має вирішувати міська влада на чолі з мером.
  А так, маємо що маємо.
  Влада з перевізниками зторгувалися а на водіях з пасажирами шкіра тріщить. І крайнім суди штрафи присуджують.
  Так що думайте, перш ніж голосувати чи дійсно ,,наш мер найкращий,,. Бо після виборів буде ще гірше якщо залишаться при діючих договорняках.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.