2,6 мільярда гривень в міському бюджеті, але чи стали ми жити краще?

Місцева влада звітує про збільшення бюджету, активне будівництво та безліч нагород за версією різних видань та рейтингів. Але… Давайте розберемося.

За 5 років бюджет міста Хмельницького збільшився у понад два рази – з 1,2 млрд до 2,6 мільярдів гривень, але чи стали ми жити в два рази краще?

Крім того, 82% доходу бюджету – це податки та збори, які сплачуємо ми з вами!

У 2020 році хмельничани сплатили до міського бюджету 2 179 500 000 гривень, проте, чи можемо ми вплинути на таємний «титульний список», щоб саме в нашому будинку провели ремонт, щоб наша прибудинкова територія була безпечною (з відеоспостереженням і якісним освітленням), доглянутою та озелененою, щоб на дорогах у приватному секторі нарешті були відремонтовані багаторічні ями? Звісно що ні, адже наповнення бюджету – це завдання кожного містянина, а от його використання – тільки для обраних!

“Чи має житель реальний доступ до послуг? Чи є у вільному доступі перелік усіх об’єктів комунальної власності та земельних ділянок? Наскільки реально перемогти в тендері, якщо ти не знаходишся в «списку своїх», наближених до влади компаній? Чи можемо ми контролювати якість проведених ремонтів? Чи можемо ми заборонити хаотичне будівництво, від якого під житловими будинками зсувається ґрунт і тріщать стіни?

Усе це риторичні питання, адже ми з вами знаємо, що у сьогоднішньої влади немає відповідей. А у нас є.” – заявляє Інна Ящук, кандидатка на посаду голови міста Хмельницького.

На жаль, в Україні сформувався новий клас чиновників – це фейкові господарники. Вони вміють гарно обіцяти, переконливо звітувати та професійно не помічати історичних незручних проблем пересічних городян.

Новоствореній Хмельницькій міській громаді потрібен поштовх до реального розвитку, а не імітації реформ. Потрібні чесні правила, справедливі та однакові для всіх, а не тільки для «своїх».

«У нашій команді – молоді політики – кожен професіонал у своїй сфері: житлово-комунального господарства, фінансів, економіки, урбаністики, освіти, медицини та місцевого самоврядування. У нас є чіткий план того, що ми збираємося робити в першу», – каже Інна Ящук.

Тому у програмі кандидатки на посаду голови міста Хмельницького тільки практичні кроки, які вона планує зробити на посаді.

У сфері охорони здоров’я – поетапно збільшити фінансування медичної інфраструктури, екстреної медичної допомоги, оплату праці медпрацівників. Забезпечити контроль над цінами на ліки (особливо на ліки першої необхідності) та оновити матеріально-технічну базу комунальних медичних закладів громади: діагностичне обладнання, зокрема флюорографи, КТ та УЗД-апарати для центрів первинної медико-санітарної допомоги у мікрорайонах міста  та сільських територій у складі громади.

Сфері освіти і культури приділити особливу увагу – скасувати побори та неофіційні внески батьків, забезпечити контроль за використанням бюджетних коштів під час фінансування будівництва та ремонту закладів освіти та поетапно збільшити зарплати працівникам освіти  та інвестиції в освітню інфраструктуру. Важливим у програмі є й збереження історичного обличчя міста і зупинення подальшого руйнування і забудови пам’яток архітектури.

Транспортна інфраструктура теж вимагає більш продуманого підходу. Планують організувати проведення ремонтних робіт переважно вночі та у вихідні дні, а також збільшити кількість громадського транспорту у віддалені мікрорайони міста та прилеглі села і посилити вимоги до його технічного стану та комфорту.

І це лише декілька пунктів програми, яку наша команда планує реалізувати у найближчі роки роботи. З усією програмою можна ознайомитися на сторінці кандидата на посаду голови міста Хмельницького Інни Ящук – innayashchuk.com.ua

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 13

 1. Хмельничани підтримайте свого!! Підтримайте ту, яка тут народилася, виросла!!! В неї, як в жінки, в будь-якому випадку найсельніше

  • В неї бажання в свому господарстві навести лад найсильніше. Досить з нас зайд. Подивіться хто звідки лізе від Команди Симчишина,маниківський, летичевський, ізяслівський,Старокостянтинівський, старосинявський, з усієї області до бюджету міста лізуть злидні. Майте повагу до себе, розум та не ведіться на ті прості речі які зроблені за ваші гроші,ще на кожній вкрадено.

 2. “Зе” дорвалась до бюджету держави, показала своє невміння у всіх галузях, і ще намагається керувати бюджетом міста. Розказувати байки “студентів” навчили , керувати не навчили. Треба спочатку навчитись забити цвях, уміти користуватись рашпілем (це така велика пилочка як для для нігтів), набратись життєвого досвіду, а потім керувати. Слава Україні.

 3. Вірне бачення реалій. Ящук варта підтримки.

 4. Ящук вважає, що виборці дурники? Як можна задекларувати квартиру у Києві площею 82 квадрати за 367 тисяч гривень?!

  Я теж готовий купити таку квартиру за таку ціну.

  А всі декани катаються на “Фольцваген Туарег”?

  Наколядувала?

  https://declarations.com.ua/declaration/nacp_2e7018af-dd79-47f6-b16a-5ea7f21392c5

 5. Я не буду голосувати за цю бабіцу, оскільки вона збрехала задекларувавши в Києві квартиру, яка в дійсності коштує втричі більше. Брехуха ще та. А де взяла кошти на рекаму своєї персони ? І як так швидко позеленіла.

 6. Своих нормальных выбрать некого,всё это для коренных никто и ничто!

 7. яка морда, як кірпіча просить…

  • Звісно, в люмпена інші стандарти. Йому свінячі рила, в кого виродження, до вподоби.

 8. 2 179 500 000 грн. МОЇХ, ВАШИХ податків.
  А воно все рекламує що це “ко Манда Самчишина ” зробила.
  Робили тернопільські, Івано-Франківські але ніяким чином не місцеві Хмельничани підприємці, то шо ж воно зробило??
  Вкрало в ГРОМАДИ, та ще й принижує платників податків.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.