Юлія Тимошенко: 25 жовтня – день доленосних місцевих виборів, а не фальшивого опитування від президента

Сьогодні стає очевидним, що президента не хвилюють ані ситуація в країні, ані економічна криза, яка б’є по добробуту людей, ані ковід, який загрожує здоров’ю українців. Його не цікавлять навіть більшість тих питань, на які він закликає громадян дати відповідь під час так званого «опитування». Бо головна мета, яку він сьогодні переслідує, прикриваючись цією акцію, – це легалізація наркотиків.

Про це заявила Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко під час пресконференції у Києві.

«Чи хоч одна людина в країні заперечуватиме, щоб довічно садити корупціонерів? Хоч одна людина в країні проти того, щоб з 450 депутатів залишилось 300? Хоч хтось у країні протестуватиме проти застосування Будапештського меморандуму, який гарантує Україні мир та повернення територій? Про що запитання щодо вільної економічної зони на Донбасі, яка фактично запроваджена законом про особливий статус?» – запитала Юлія Тимошенко.

Голова «Батьківщини» переконана, що весь інформаційний шум навколо опитування влаштований заради одного – легалізації наркотиків в Україні.

Юлія Тимошенко вважає, що протидіяти цьому сценарію треба вже зараз. «Батьківщина», наголосила лідер партії, звернеться до Центральної виборчої комісії з вимогою на базі чинного закону про вибори, на базі Конституції – дати офіційне роз’яснення, що в день виборів заборонені будь-які опитування.

«Ми звернемося також до всіх політичних сил, щоб 20 жовтня, коли почне працювати парламент, Верховна Рада ухвалила постанову про заборону проведення опитування під час виборів», – повідомила Юлія Тимошенко.

Голова «Батьківщини» закликала українців у день виборів 25-го жовтня прийти на виборчі дільниці і проголосувати проти курсу влади – за людей, які представлятимуть інтереси українців, а не можновладців. І не легалізувати своєю участю фальшиве опитування від президента.

– Тому я хочу попросити всіх українців – прийдіть на виборчі дільниці 25-го жовтня і законно проголосуйте своїм бюлетенем проти такої стратегії президента і голосуванням покажіть своє ставлення до стратегії розпродажу України, до стратегії духовного, морального знищення української нації через ті рішення, які він зараз хоче проштовхувати», – закликала Юлія Тимошенко.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 3

  1. Ці вибори не “доленосні”, а протизаконні / антиконституційні, та через пандемію небезпечні для людей. То, що б люди не “скупчувалися” (ви ж ініціюєте через це позачергову сесію облади), не беріть участь у цих виборах самі і закликайте народ не брати у них участь. А то ви хочете “і рибку з’їсти, і …”. Такого не буває. Передайте привіт Лазаренку.

  2. Юля, стара брехлива луивитонщиця, йди в качанівську.

  3. Жульку геть!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.