Депутати з п’яти фракцій ініціюють позачергову сесію Хмельницької облради

Фракції Аграрної партії, “Рідна Хмельниччина”, ВО “Батьківщина”, Об’єднання “Самопоміч” і Радикальна партія Олега Ляшка ініціюють скликання позачергової сесії Хмельницької обласної ради.

Сьогодні відповідне звернення із 28 підписами обранців було адресоване голові облради Михайлу Загородному.

“Ми, депутати Хмельницької обласної ради глибоко стурбовані ситуацією, яка склалася з розповсюдження епідемії коронавірусу COVID-19 та небезпекою для здоров’я мешканців області… Ситуація ускладнюється ще й зростанням сезонних захворювань, що ускладнює їхню діагностику лікарями. За час пандемії коронавірусної інфекції найбільше навантаження приходиться на галузь медицини. Поміж ряду нагальних проблем  чи не найважливішим стає питання нестачі медичного персоналу, особливо в ситуації стрімкого зростання кількості хворих на коронавірус, які потребують термінового стаціонарного лікування”, – сказано у тексті звернення.

За даними ОДА, на 19.00 18 жовтня в Хмельницькій області виявлено 192 нових випадки захворювання. На лікуванні перебуває 7268 осіб: 778 лікується стаціонарно, 6490 амбулаторно. З них 252 – діти, 448 – медпрацівники.

Завантаженість ліжкомісць у закладах, що надають допомогу хворим з COVID-19, по області сктановить 72,59% (778 хворих, 358 підозр).

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 4

  1. То, що б люди не “скупчувалися”, не беріть участь у цих виборах, тим більше, що вони протизаконні / антиконституційні.

  2. Буду сидеть дома и пить чай с малинкой.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.