За дев’ять місяців мешканці Хмельниччини витратили на нові авто 36 млн доларів

Впродовж січня-вересня поточного року у Хмельницькому та області придбано 1,3 тис. нових автомобілів на загальну суму 36 млн доларів.

Серед брендів у Хмельницькому найчастіше купували Renault. За 9 місяців зареєстрували 240 авто цього бренду. Також хмельничани часто обирали Toyota (230 авто) і Kia (90 авто), – йдеться у рейтингу сайту з продажу автомобілів RST.ua.

Найпопулярнішою моделлю був кросовер Toyota RAV4. Крім нього у регіоні часто реєстрували Renault Sandero і Renault Duster.

Загалом в Україні за вказаний період придбали майже 60 тис. нових автомобілів на загальну суму 1,8 млрд доларів. Найбільше автомобілів зареєстрували у липні, коли українці придбали понад 8 тис. авто. Найважчим місяцем для автодилерів був квітень. Через карантинні обмеження в Україні в цей місяць зареєстрували лише 3,7 тис. нових автомобілів.

Нагадаємо, у першому півріччі у Хмельницькому та області придбано 780 нових автомобілів. Загальна сума витрат на покупку цих авто тоді становила 21 млн доларів.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 9

  1. Ну ось і довгоочікуване покращення

  2. Цього разу роботи на автошляху М-12 призупинили через погоду.

    40 кілометрів дороги поблизу Летичева взялися ремонтувати. Знову. Ще два роки тому багатостраждальна ділянка траси М-12 «Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка» була під опікою китайських підрядників. Однак впоратися з цією роботою їм не вдалося.

    Йдеться про відрізок шляху від села Голосків, що у Летичівському районі, до кордону з Вінницькою областю. Продовжити справу на цій ділянці траси взялися турецькі майстри. Владнали всі нюанси з документами та провели геодезичні дослідження. Роботи стартували 25 вересня. Здати об’єкт пообіцяли за півтора року.

  3. Прям не хмельничани, а жирні коти.

  4. Це переважно так називаємі ФОПи. Що проти касових.

  5. Становись ФОПом покупай майбах!

  6. Покупці в основному члени партії “За майбутнє”.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.