У Хмельницькому опалювальний сезон стартує 15 жовтня – розпорядження мера

15 жовтня в Хмельницькому розпочнеться опалювальний сезон.

Відповідне розпорядження сьогодні підписав міський голова Олександр Симчишин. Рішення прийнято у зв’язку із різким зниженням середньодобової температури зовнішнього повітря та тенденції до її подальшого зниження.

Міське комунальне підприємство «Хмельницьктеплокомуненерго» та комунальне підприємство «Південно-Західні тепломережі» мають провести поетапне включення опалення об’єктів соціальної сфери, житлових будинків міста та всіх інших споживачів з 15 жовтня та забезпечити цілодобово роботу обслуговуючого персоналу на період включення котелень та теплових мереж.

Квартирно-експлуатаційному відділу Хмельницького, підприємствам та організаціям, на балансі яких знаходиться житловий фонд, рекомендовано провести поетапне включення опалення житлових будинків міста, забезпечити цілодобово роботу обслуговуючого персоналу на період включення в роботу котелень та теплових мереж.

Керівників міського комунального підприємства «Хмельницьктеплокомуненерго» та комунального підприємства «Південно-Західні тепломережі» зобов’язано забезпечити безперебійне теплопостачання міста до завершення опалювального сезону.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 9

 1. Дякуємо меру!! Тільки завдяки йому, команді, хмельничани будуть в теплі.

  • Слава Симчишину!
   Тільки завдяки йому в місті на Покрову світить сонце!
   Тільки він забезпечив містян можливостями платити кабальні комунальні платежі!

 2. Підор. Знов будуть палити як скажені.

  • Неважливо, що плюсові температури, глобальне потепління, відкриті вікна у квартирах – маємо віддати гроші. За жовтень нарахують як за люті морози. Оце мер-господарник!!!!

 3. Як він рветься до влади? Просто не смішно.

 4. Платити будем зі свого карману, а картавий рейтинг собі робить на вибори

 5. Тут температурні рекорди б”ємо, ще навіть осінь метеорологічна не наступила, зими немає і не буде, а тут палимо, як в льодовиковий період.
  Комусь це вигідно?

 6. Труби дякують меру що пустив через них тепло.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.