Ми запитали: чим не задоволені хмельничани?

Затори, відсутність достатньої кількості  громадського транспорту, низька якість медичних послуг, безробіття – це ті проблеми, котрі необхідно першочергово вирішити, вважає кандидатка на посаду міського голови Інна Ящук.

«Коли ми почали працювати у передвиборчий період, наша команда вирішила провести опитування по шести округах міста Хмельницького. Ми працювали рівномірно: у штабі, разом з кандидатами в депутати, з експертами, які займаються соціологією, розробили анкету, опитали людей в рівномірній кількості за віковими групами: від 18 – до 28 років, від 29 – до 40 років, і старше. Загалом опрацювали 2 470 анкет. На сьогодні вже можемо розповісти про основні наболілі проблеми, які турбують хмельничан», – розповіла Інна Ящук.

Серед головних проблем, які турбують сьогодні хмельничан, 47 відсотків озвучили питання медичних послуг у місті Хмельницькому.

«Якщо узагальнити ту інформацію, яку я протягом двох з половиною тижнів опрацьовувала стосовно якості медичних послуг, і взагалі проблем медицини в місті Хмельницькому, то можу виокремити два напрямки. Перший – захист лікарів і медичних працівників. Це має бути першочерговим у Хмельницькому. Мова йде про підтримку лікарів, які працюють зараз на передовій у період пандемії, про елементарні засоби безпеки медичних працівників. На превеликий жаль, дуже багато лікарів, медсестер і молодшого медичного персоналу, скаржаться саме відсутність засобів захисту. Другий напрям – це доплати медикам, які можна профінансувати і проконтролювати, як на державному, так і на місцевому рівнях», – каже Інна Ящук.

Не менш важливим питанням розвитку Хмельницької громади є створення робочих місць. Це, на думку кандидата у депутати Хмельницької міської ради Валентина Гакала є ключовим питання кожної економіки.

«У 2020 році перед підприємцями стоїть питання не просто створення робочих місць, а втримати бізнес, який будувався десятиріччями. Але я вважаю, що потрібно мати якусь економічну політику, яка підтримає підприємців, а не радянське відношення «ви головне гроші здайте в бюджет, а ми знаємо, що з ними робити». На сьогоднішній день тільки малий і середній бізнес роблять економіку країни, а влада хвилюється за монополістів і забудовників», – каже Валентин Гакало.

Транспортний колапс в обласному центрі – ще одна проблема, яка турбує городян. Вирішити її не так просто, але реально – переконаний кандидат у депутати Роман Ужва. Для початку слід запровадити чіткі і зрозумілі інтелектуальні транспортні системи, які допоможуть відслідковувати автомобільний трафік та рух громадського транспорту і пасажиропотоку. А ще потрібно розвантажити дороги.

Також у пріоритеті – збільшення кількість громадського транспорту у віддалені мікрорайони міста та прилеглі села, розвиток міжрайонних транспортних зв’язків, вважає Інна Ящук.

“Моя мета – зробити місто та села громади успішними. Для цього  – очікую підтримки та пропозицій від кожного. Адже влада має бути відкритою до діалогу.” – зазначила кандидатка.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 10

  1. Хлопці та дівчата удачі вам, перемогти банду зайд СИнявського. Не дайте перетворити раду в сельсовет.

  2. Даёшь мера гея или лесбиянку! Пора в гейропу двигаться!

  3. А я б проголосувала за Абрама, бо він прикольний певно запасний з 95 квартала.

  4. ничего плохого не могу сказать проэту женщину я ее не знаю может она инормальная -но сбоку сидит владелец тортов насолода посмотрите на весь его бизнес который постороен на аренде земли в центр части города это все киоски и ресторан на проскуровской это все аренда у города за копейки которые он в свое время позабирал будучи депутатом горсовета и опять лезет туда же -возле него некто семаш того же поля ягода

  5. геть зелепухів, грабіжники і корупціонери, студентів вже не мучить, а як з хабарами?

  6. Хмельничани не задоволені шоблою зайд Картавого.

  7. “…політику, яка підтримає підприємців, а не радянське відношення…” – ВО Свобода радянська, ага. Мудро, мудро…

  8. Симчишин знищує найбільший речовий ринок України, за його правління директора ринків у ринок не вложуюють ні копійки, а Симчишину пакєти з пряніками носять щоб він закривав очі, на те у що перетворюється ринок, скоро пів міста буде без роботи.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.