У Хмельницькому готель «Центральний» самовільно встановив собі категорію «три зірки»

Південно-західне міжобласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України рекомендувало ТОВ «Готель «Центральний» (м. Хмельницький) припинити дії з ознаками недобросовісної конкуренції у вигляді поширення оманливої реклами, повідомляє пресслужба установи.

Відділення встановило, що на фасаді готелю «Центральний» розміщена інформація про встановлення готелю категорії «***» (три зірки), що не відповідає дійсності.

Готелям та іншим об’єктам, що призначаються для надання послуг з тимчасового розміщення (проживання), категорії встановлюються органом сертифікації за результатами добровільної сертифікації послуг з тимчасового розміщення (проживання).

Перелік органів сертифікації та реєстр свідоцтв про встановлення категорій розміщується Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України на його офіційному веб-сайті.

Відповідно до ДСТУ4269 категорія готелю позначається символом «*» (зірка). Готелі класифікуються за п’ятьма категоріями. Найвищу категорію позначають «*****» (п’ять зірок), найнижчу – «*» (одна зірка).

«Відповідно до чинного законодавства України використання «зірок», як знака відповідності готелю певній категорії, без підтвердження її у встановленому чинним законодавством порядку, забороняється. На момент проведення дослідження інформація на офіційному веб-сайті Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України про встановлення готелю «Центральний» будь-якої категорії була відсутня. Таким чином, товариство розміщувало на фасаді готелю позначення «***» (три зірки) без отримання свідоцтва про встановлення категорії готелю, – проінформував голова Відділення Олег Федорчук. – Такі дії вводять споживачів в оману і надають неправомірні переваги товариству не завдяки власним досягненням, а через поширення недостовірної інформації»

У ході розгляду справи товариство припинило порушення – демонтувало вивіску.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 5

  1. А в Гречанах на Колізеї висить ****, то що ???

  2. Якісь розбірки. Готелі по всій області собі вішають зірки

  3. Да то Телега охринел и повесил.

  4. Молодці!!!! Найголовніша тема на сьогодні: не черги в лікарнях і платні тести та КТ, а зірки готелю “Центральний”, які були законно отримані більше 10 років тому. Якщо на сьогодні змінилося законодавство, то це не значить, що готель не відповідає рівню в 3 зірки, адже гості міста не перестали заселятися в готель “Центральний”. А зірки були зняті , щоб нагородити ними міських чиновників за найкомфортніше місто в Україні ( оцінювали напевно ті, хто ні разу тут не був, і не знає проблем міста які не вирішуються, адже міська рада робить тільки те, що стосується центру, щоб було чим ‘похвалитися’ і показати гарну картинку, а не реалії)

  5. Цікаво, а якщо повісити 3 зірки Давида, якою буде реакція Антимонопольного комітету?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.