На Хмельниччині 5 лікарень завантажені на понад 90% “ковідними” хворими

Керівництво Хмельницької ОДА визнало, що ситуація із завантаженістю ліжкового фонду в закладах, що надають допомогу хворим на COVID-19, залишається складною.

За інформацією першого заступника голови Хмельницької ОДА Романа Примуша, на понад 90% завантажені Хмельницька інфекційна лікарня, Городоцька, Хмельницька, Шепетівська та Славутська ЦРЛ.

Стокові зображення від Depositphotos

При цьому, розгортаються нові заклади: Віньковецька, Теофіпольська, Деражнянська та Чемеровецька ЦРЛ. Загалом, додатково розгорнуто 170 ліжкомісць, це переважно ліжка в інфекційних відділеннях.

Загалом, в області розгорнуто 1485 ліжкомісць. триває комплектування цих закладів засобами індивідуального захисту та ліками через Департамент охорони здоров’я.

Крім цього, продовжуються роботи із забезпечення ліжкового фонду для хворих на COVID-19 киснем, у планах забезпечити підведення до 80% ліжок. Наразі забезпечено киснем 60% ліжок, це 910 точок підведення кисню, з яких 82 обладнали за минулий тиждень.

Високопосадовець додав, що на Хмельниччині за минулий тиждень виявлено 2164 хворих, що становить понад 20% від загальної кількості хворих, що були виявлені, починаючи з березня місяця. Спалахи коронавірусу реєструються по всій території області, найбільше у місті Хмельницький, Городоцькому, Красилівському, Волочиському та інших районах.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 3

  1. Це значить всі 146 відсотків.

  2. Может пора тубик превратить в инфекционку? Есть ещё помещение ракетного госпиталя в раково. А то открывают по колхозам где ни врачей ни лекарств.

  3. Хотелось бы прочесть на сайте СТАТИСТИКУ в сравнении КВ-19-ТУбик. КВ-19-ОРЗ….и т д. и т.п.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.