Кандидатка на посаду міського голови Інна Ящук запропонувала хмельничанам план дій, аби подолати проблемні явища у житті міста

Хмельницький має достатньо ресурсів для того, щоб бути дійсно європейським містом за якістю життя. Але є проблеми, які не вирішуються роками, вважає кандидатка на посаду Хмельницького міського голови Інна Ящук.

«Чому чинна міська влада за 5 років не змогла справитися з постійними заторами, засміченими вулицями, низькою якістю комунальних послуг та медичного обслуговування? Чому в квартирах хмельничан досі гаряча вода за графіком? Чому немає достатньої кількості громадського транспорту, особливо у віддалених мікрорайонах?» – наголошує вона.

Аби подолати кризові та проблемні явища у житті міста, кандидатка на посаду Хмельницького міського голови пропонує хмельничанам план дій у найближчі 5 років:

Соціальні програми

Забезпечимо спрощення та прискорення процесів отримання затверджених пільг незахищеними верствами населення.

Проведемо аудит муніципальних програм соціального захисту для пенсіонерів, людей з обмеженими можливостями, чорнобильців, ветеранів, малозабезпечених, сиріт тощо.

Оновимо програми соціального захисту та збільшимо їх фінансування таким чином, щоб вони якнайбільше відповідали потребам соціально незахищених хмельничан.

Піднімемо рівень соціального забезпечення військовослужбовців, розширимо підтримку родин учасників бойових дій. Забезпечимо отримання всіма учасниками бойових дій належних їм пільг та обіцяних державою соціальних гарантій.

Охорона здоров’я

Поетапно збільшимо фінансування медичної інфраструктури, зокрема фінансування екстреної медичної допомоги. Буде оновлено парк автомобілів «швидкої».

Поетапно збільшимо оплату праці медпрацівників.

Забезпечимо контроль над цінами на ліки (особливо на ліки першої необхідності).

Оновимо матеріально-технічну базу комунальних медичних закладів громади: діагностичне обладнання, зокрема флюорографи, КТ та УЗД-апарати для центрів первинної медико-санітарної допомоги у мікрорайонах міста  та сільських територій у складі громади.

Освіта та культура

Буде скасовано побори та неофіційні внески батьків на ремонти, штори тощо.

Забезпечимо контроль за використанням бюджетних коштів під час фінансування будівництва та ремонту закладів освіти.

Вирішимо проблему переповнених дитячих садочків шляхом будівництва нових закладів у найбільш густонаселених районах міста.

Запровадимо реально діючу програму підтримки обдарованих дітей.

Поетапно збільшуватимемо інвестиції в освітню інфраструктуру та зарплати працівникам освіти.

Збережемо історичне обличчя міста. Не допустимо подальшого руйнування і забудови пам’яток архітектури.

Транспортна інфраструктура

Збільшимо кількість громадського транспорту у віддалені мікрорайони міста та прилеглі села.

Ремонтні роботи на дорогах проводитимуться переважно вночі та у вихідні дні з максимально можливою концентрацією персоналу та техніки для якнайшвидшого завершення робіт.

Посилимо вимоги до технічного стану та комфорту приватного громадського транспорту (маршрутки). На маршрути будуть допущені лише ті автобуси, що відповідатимуть стандартам.

Додатково буде встановлено вуличне освітлення пішохідних переходів із фіксуванням  руху.

Збільшимо кількість паркувальних майданчиків.

Сприятимемо розвитку міжрайонних транспортних зв’язків.

Благоустрій та безпека

Забезпечимо будівництво нових та реконструкцію існуючих дитячих та спортивних майданчиків, особливо у віддалених мікрорайонах громади.

Обладнаємо додатковим енергозберігаючим освітленням вулиці та двори.

Посилимо боротьбу з алкоголізмом та наркоманією.

Посилимо взаємодію та співпрацю міської влади та міських підрозділів Національної поліції.

Побудуємо притулок для тварин.

Відповідальне будівництво

Забезпечимо дотримання генплану Хмельницького під час ухвалення всіх рішень про будівництво.

Проведемо повний аудит раніше виданих містобудівних дозволів. Забезпечимо прозорість у сфері регулювання будівництва, запровадимо обґрунтовані критерії і строки отримання необхідних дозволів.

Сприятимемо розвитку та рівномірному розподілу територією міста рекреаційної інфраструктури: парків, скверів, зон відпочинку, спортивних та дитячих майданчиків.

Підтримка бізнесу

Зменшимо адміністративні бар’єри, спростимо і скоротимо процедури, пов’язані з відкриттям і веденням бізнесу.

Забезпечимо рівновіддаленість міської влади від бізнесу. Ми обіцяємо, що для всіх діятимуть однакові правила.

Будемо розвивати механізми державно-приватного партнерства і залучення інвестицій у розвиток стратегічно важливих для Хмельницького галузей.

Просуватимемо громаду у міжнародних ЗМІ та на інвестиційних майданчиках. Створимо умови для залучення зовнішніх та внутрішніх інвесторів. Забезпечимо захист інвесторів.

Екологія

Посилимо контроль за рівнем забруднення води і повітря, а також посилимо відповідальність за перевищення норм викидів для підприємств.

Стимулюватимемо популяризацію сортування сміття шляхом матеріального заохочення жителів найбільш активних у цьому напрямку окремих дворів, будинків.

Збільшимо інвестиції в інфраструктуру послуг з прибирання, вивозу та утилізації сміття.

Забезпечимо залучення міжнародних коштів для фінансування міських екологічних програм.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 12

 1. Сейчас самое время сделать выбор: выбрать грамотного, интеллигентного человека, реально состоявшегося благодаря труду и упорству.И прекратить беспредел дорвавшейся до власти своры чужих для нашего города людей .Сымчишин, это воровство, рейдерство и шантаж предпринимателей, откаты и брехня, брехня, брехня везде и всегда!

 2. Симчишин,це все вже давно зробив,ще в 2016-2019 р.р.,на даний момент в нього амбітніші плани,вивести Хмельницький на міжнародний рівень.Так що пані Ящук,Вам ще далеко до Симчишина.Там де Ви вчились,він вже викладав!

  • Що зробив? Машини на тротуарах паркують або серед вулиць залишають

  • Тим його ідеям про міжнародний рівень вже більше 20 років. Це спосіб заробити ще бабла, на нікому непотрібних заходах, тобто відмити

  • Идиотина тут сельсовет хотят сделать. Некоторых, особо близких, покатать по странах за бюджетные деньги.

 3. Зе команда обіцяє перед виборами.

 4. В Хмельницькому жінки мера ще не було. Якщо оберуть, то буде зватись мершою ? А Симчишин за свою каденцію практично нічого толкового не зробив. Його підлеглий розбив вщент електрокар вартістю 420 тис.грн. А де компенсація? Чому роздерибанене комунальне підприємство “Хмельницькбудзамовник” ? Чому по вул.Шестакова забудовують великий будинок практично паралельно з дорогою на відстані 4 метри. Чому жодний з головних архітекторів не поніс відповідальності за хаотичну забудову? В місті рано й вечір постійні затори, а влада тільки спостерігає ? Чого лізти на другий термін ???

 5. Ящук вважає, що виборці дурники? Як можна задекларувати квартиру у Києві площею 82 квадрати за 367 тисяч гривень?!

  Я теж готовий купити таку квартиру за таку ціну.

  А всі декани катаються на “Фольцваген Туарег”?

  Наколядувала?

  https://declarations.com.ua/declaration/nacp_2e7018af-dd79-47f6-b16a-5ea7f21392c5

 6. «Чому чинна міська влада за 5 років не змогла справитися з постійними заторами?”

  Бред сивой кобылы. Заторы были, есть и будут в самых развитых странах и городах мира. И хмельницкие пробки – это вообще не заторы, по мерках городов покрупнее.

  • Може є. Бо там майже усі на машинах. В нас може 30 відсотків. Якщо стане 40-50? Це буде колапс.

 7. Предлагаю быстрее идти в гейропу и выбрать мэра гея или лесбиянку! На крайний случай негра выписать из обкома.

 8. Нехай пані Інна спочатку подолає корупцію у власному ВУЗі, де нещадно і нахабно друть хабарі по 2000грн. за курсову, 500 грн. за іспит і т.д. ……

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.