На Хмельниччині інспектор управління Держпраці отримав 5 років тюрми за хабар 5 тис. грн

Прокурори Старокостянтинівської місцевої прокуратури в суді довели вину головного державного інспектора Управління Держпраці в області у вчиненні корупційного правопорушення.

Про це повідомляє пресслужба облпрокуратури.

У 2018 році правоохоонці задокументовали факт вимагання та одержання неправомірної вигоди. Посадовець органу контролю своє нереагування на виявлені порушення трудового законодавства «оцінив» у 5 тис грн. У разі невиконання цих вимог інспектор погрожував фізичній особі-підприємцю, діяльність якого перевіряв, накладенням штрафних санкцій та повідомленням про виявлені порушення трудового законодавства правоохоронних органів.

Стороною обвинувачення в суді повністю доведено винуватість вказаної особи у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України (одержання службовою особою неправомірної вигоди, поєднане з її вимаганням).

Вироком Хмельницького міськрайонного суду Хмельницької області, який наразі законної сили не набрав і може бути оскаржений в апеляційному порядку, засудженому призначено покарання у вигляді 5 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати організаційно-розпорядчі посади чи займатись такою діяльністю строком на 1 рік, з конфіскацією майна.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 9

  1. Тырить надо вагонами как шоколадный. А за 5 штук на 5 лет это круто.

  2. У 2018 році правоохоонці задокументовали, що ж це можна було з тими документами стільки робити, що тільки зараз довели

  3. Тривала тяганина, бо очікували, що відкупиться, але хабарник видно жлоб ще той, тому піде на зону. Хіба що апеляцію підкупить.

  4. симчишин міліонами краде коли посадете картавого злодія ?

  5. 5000 грн????????????

  6. Провели імітацію боротьби з корупцією і можна далі пиляти бюджети міліонами. У цьому вся Україна і у Києві немає людини при владі, щоб привів все до тями. А може це й неможливо.

  7. Коли б взяв 50 тисяч доларами, то б відбувся лише штрафом. Суддя не притомний якись…

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.