У Новоушицькому районі суд оштрафував двох підприємців за недотримання постанов головного санітарного лікаря

Новоушицький районний суд оштрафував двох підприємців на 17 тис. грн кожного за порушення правил карантину.

Про це зазначено у постановах від 7 жовтня.

Як з’ясував суд, у магазинах «Фенікс» та «Продукти» 27 серпня поліцейські зафіксували порушення вимог постанови головного санітарного лікаря МОЗ України №17 від 9 травня 2020 року. Зокрема, власники крамниць не забезпечили в достатній кількості засобів індивідуального захисту, не створили умови для дотримання особистої гігієни; також було відсутнє рідке мило, одноразові паперові рушнички, дезінфікуючі засоби і антисептик для відвідувачів власного виготовлення; не проводиться температурний скринінг працівника, відсутність розмежувальних смуг на підлозі для дотримання безпечної відстані.

У суді обоє підприємців визнали вину і зауважили, що на момент розгляду справи вказані недоліки усунені. Один із правопорушників є інвалідом ІІ групи, тому його суд пожалів і звільнив від сплати судового збору на суму 420,4 грн. При цьому виписав штраф 17 тис. грн за порушення карантину.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. Как может быть кто-то чего-то главный, если службу СЕС расформировали ещё в 2013, он работает с приставкой “и.о.”, а значит не настоящий и постановления его не соответствуют Конституции Украины.

  2. Всех нарушителей к ответу!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.