Лейві та Тененів “розкошують” на гроші селян

Селяни в Теофіпольському районі серйозно занепокоєні можливістю приходу до влади фіндиректора ПрАТ “Теофіпольський цукровий завод” Михайла Тененева, якого місцеві називають маріонеткою Вадима Лейві, землевласника та так званого теофіпольського “цукрового барона”. 

Вадим Лейві добре відомий в регіоні скандальними захопленнями земель територіальних громад через підконтрольну йому районну раду, тягне свого друга та компаньйона Михайла Тененева у голови Теофіпольської райради аби отримати повний контроль над землями громади та встановити найнижчу орендну плату за землю в області. 

Натомість друзі Лейві та Тененев ніколи не відмовляюсь собі в розкошах. По оцінкам агенції нерухомості  Aktiv real estate вартість шикарного особняку Вадима Лейві у Теофіполі становить близько 2 мільйонів доларів. Три позашляховики Лейві оцінюються в 150 тисяч доларів кожен. 

На перший погляд Михайло Тененев живе скромно, але лише до моменту вивчення його декларації. 

Родина Тененева має 4 квартири, будинок, 3 земельні ділянки та гаражі по площі, як однокімнатна квартира. 

У Тененева шикарна квартира в Хмельницькому – більше 100 кв метрів та не менш розкішне житло у Теофіполі – 116 кв.м., також два будинки в Теофіпольському районі та земельні ділянки 1500 кв.м., 830 кв.м.та 65 кв.м. Все це дуже обачно зареєстроване на батьків та дружину Тененева. 

Не складно здогадатися звідки ці кошти – вони з кишень селян Теофіпольського району. 

ТОВ «Україна-2001», яка належить Лейві, обробляє близько 2000 гектарів неоформленої землі державної власності, не сплачуючи при цьому ні податків, ні орендної плати. Внаслідок цього громади району недоотримують щороку біля 6 мільйонів гривень. 

І знову ж таки: саме в ТОВ «Україна-2001» – найнижчий показник орендної плати в районі та в області. Відповідно, недоотримують кошти сільські ради, де землю обробляють відділки ТОВ «Україна-2001». А це невідремонтовані дороги, школи, дитячі садочки, амбулаторії та ФПи, неопалювані заклади культури.

Якщо за чинним законодавством орендна плата встановлена на рівні від 3 до 12 % нормативно-грошової оцінки землі, то тепер рішення про цей показник буде прийматися в ОТГ. Ось і відповідь чому Вадиму Лейві так важливо мати свого голову та своїх депутатів в райраді.

Доречі, нагадаю, що саме за часів головування у Теофіпольському районі ставленика Лейві Юрія Маєвського відбулися найбільш резонансні незаконні відведення земель. Саме через це, свого часу президент Петро Порошенко звільнив Маєвського.

Також варто пригадати, що свого часу “команда” Лейві-Тенев, через підконтрольних депутатів в сільраді, взяла в ареолу на 30 років за 1 грн приміщення інфекційного відділення, яке знаходиться на території цукрового заводу, та побудувала на його місці приватний готель. В результаті, під час розпалу пандемії коронавірусу громада Теофіполя залишилася без профільного медзакладу. 

Селяни Теофіпольщини вкрай занепокоєні можливістю повної узурпації влади в регіоні. 

Редакція сайту не впливає на зміст блогів і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють на сторінках "Незалежного громадського порталу"

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Володимир Черняхович

Володимир Черняхович

Громадський діяч

Коментарів: 3

  1. “команда” Лейві-Тенев, через підконтрольних депутатів в сільраді, взяла в ареолу на 30 років за 1 грн приміщення”

    А що таке ареола

  2. Колгоспників жаба дусить. Ішь кіко в нього квартирів і машинів, а в мене свиня і теща на горбі. У всєх отнять, всєм паделіть. Фабрікі рабочім, море матросам, жом коровам, гній селянам!

  3. В нього все на мазі….в людей забирає землю при цьому не дає їм грошей (на 49 років через нотаріуса) а вони втрачають своє право. селищна рада в нього на кручку…….Господи відкрий людям очі!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.