На Хмельниччині не вистачає медичних кадрів, які надаватимуть допомогу хворим з COVID-19 – ОДА

Брак медичних кадрів, які надаватимуть допомогу хворим з COVID-19, головна проблема для Хмельниччини.

Про це на брифінгу сказав голова Хмельницької ОДА Дмитро Габінет, передає “Суспільне”.

За його словами медперсоналу не вистачить при розгортанні додаткових госпіталів для лікування пацієнтів з COVID-19.

Стокові зображення від Depositphotos

«Проблем з приміщеннями та госпіталізацією немає, це не перша проблема. Найперша проблема це наявність кадрів, медичних працівників, які будуть надавати допомогу в тимчасових шпиталях та інших приміщеннях. Ми розуміємо, що в кожній лікарні є певний штат і якщо лікарня вже залучена, а поруч відкривається ще низка приміщень, то питання хто в них буде працювати. Над цим питанням ми зараз працюємо», – зазначив Дмитро Габінет.

За його словами, про це також йшлося 9 жовтня на терміновій селекторній нараді прем’єр-міністра Дениса Шмигаля з головами обласних державних адміністрацій.

Пріоритетними завданнями для регіонів були визначені також збільшення кількості ліжкомісць і збільшення кількості точок кисню, які підведені до цих ліжкомісць.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 7

  1. Супрун с соросней приглашай пусть реформу претворяет в жизнь. Или эта чума шоколадному делает дыхание рот в жопу?

  2. Пів року годували обіцяночками-цяцяночками про великі гроші , кучу народу так і не побачило обіцяні 300%, а тепер дивуються, чому нестача медперсоналу) хотя я б і за ті 300% не пішов туди робити

  3. У вас не вистачає лікарів? А хіба в нормальній

  4. У вас не вистачає лікарів? А хіба в нормальній державі, керівництво якої думає за свій народ, може бути заробітна плата судді обласного апеляційного суду 80000 грн., на місяць, а заробітна плата лікаря обласної інфекційної лікарні 7000 грн. на місяць??? Дуже проста математика!

    • То ти негідник проти українських чиновників нціональниз традицій. І хочеш, щоб поважні люди заробляли як ніщеброди лікарі. Не буде такого, скоріше Україна зникне.

    • така зарплата судді це вимога європейських партнерів, щодо міцної судівської інституції, а про лікаря вони не згадували

  5. Ну й правильно! Нашо нам ті лікарі! Нехай самі викручуються! Головне дати захмарну зарплату хабарникам суддям і українська нація буде здорова и физічно і духовно!!!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.