У Хмельницькому демонтують інформаційну дошку Герою Радянського Союзу Ватутіну

Виконком Хмельницької міської ради доручить управлінню житлово-комунального господарства демонтувати інформаційну дошку Герою Радянського Союзу Миколі Ватутіну, що на будинку №5 на вул. Сіцінського.

Про це свідчить проєкт рішення виконкому.

Підставою для цього виявилося порушення вимог Порядку встановлення та демонтажу пам’ятних знаків, меморіальних та інформаційних дощок на території міста Хмельницького, затвердженого рішенням сесії міської ради від 31.05.2017 р. №14.

Крім цього, при демонтажі дошки хмельницька влада керується Законом України «Про Засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки».

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 24

 1. Шановна громадо! А коли ж дійде черга до декомунізації подібної дошки на провулку Й.Лапушкіна? А за одно було би непогано й сам провулок перерахувати.

 2. Скоро дошки Шухевича та Бандери на те чекає.

 3. Кошторис по демонтажу в студію!
  Скільки громада повинна заплатити за це щастя!?

 4. Этот человек боролся с фашизмом,обеспечил нам мир,благодаря таким как Ватутин мы сейчас живём.Вачная ему память.А для многих Хмельничан это до сих пор ул.Ватутина.Придёт другая власть,доску восстановим.

 5. Утром отсосал своему куратору из ГРУ. Он выдал мне 400 рублей премии и заявил: “Хохол, я тобой доволен. Ты мой любимый петушок”.

 6. Фашистским жополизам парки открываем, а освободителям от коричневой чумы таблички демонтируем? Ничего бумеранг имеет свойство возвращаться все ходы записаны.

  • ага, а ще на руках ватутіна кров українів, які боролись за незалежність україни у 1920, 21, 30-40 роках.
   (
   махно, унр, холодний яр, упа)

 7. Так вот почему оказывается живём как в жопе! Это все потому что доску Ватутина не сняли вовремя! Вот снимут и сразу будем как в Швейцарии!

 8. Давно пора димонтировать.

 9. Як завжді дуже “своєчасне” і “мудре” рішення недолугої місцевої влади. В лікарнях немає місць для хворих на Covid і з запаленням легенів, голова ОДА підтверджує, що не вістачає лікарів для боротьби з єпідемією, а рогулі з виконкому дуже правильно розставили пріорітети і саме зараз винесли на виконком, розглянули пітання та прийняли рішення про демонтаж якоїсь дуже шкідливої для Хмельничан таблички! Приречена територія!!!

 10. давно пора всіляким антиукраїнцям і вбивцям дошки повикидати

 11. ВОЛОДИМИР КОВАЛЬСЬКИЙ ДЕБІЛ БЕЗГРАМОТНИЙ

 12. Почему городская власть свои фашистские взгляды распространяет на город. Симчишин со своей ,сволотой, бандеровской партией обнаглел. Хуторянин с комплексом неполноценности. Народ слеп. Желаю чтобы их прок нули на выборах. Симчишину позор

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.