Після зміни прокурора Хмельницької області повністю оновився склад його заступників

Новопризначений прокурор Хмельницької області Олексій Олійник отримав трьох нових заступників.

На посаду першого заступника прокукурора області 25 вересня було призначено Сергія Гриценка. До цього він працював у Головному управлінні процесуального керівництва та нагляду за додержанням законів спецпідрозділами та іншими органами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю і корупцією, у сфері транспорту та у кримінальних провадженнях слідчих органів прокуратури Генеральної прокуратури України.

Заступниками прокурора також стали Денис Сірик (з 29 вересня), який був заступником прокурора Львівської області; Олександр Самбір (30 вересня), який працював прокурором відділу запобігання правопорушенням в органах прокуратури управління внутрішньої безпеки Генеральної інспекції Генеральної прокуратури України та Офісу Генерального прокурора.

Нагадаємо, що 5 вересня від COVID-19 помер прокурор Хмельницької області Олег Синишин.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 4

  1. Тепер швидше треба братися за злодюг Картавого синявсько-маниківський.

  2. Можливо допоможуть розібратись, що три свідка достатньо, щоб встановити особу-виконавця правопорушення? Тим паче з таким досвідом…”які ведуть боротьбу з організованою злочинністю і корупцією, у сфері транспорту та у кримінальних провадженнях слідчих органів прокуратури Генеральної прокуратури України.”…хмельницькі процесуальні прокурори і слідство не можуть цього зрозуміти… їх бездіяльність в оперативному дослідженні кримінальних проваджень… № 12016240010006554, внесене в ЄРДР в 2016 році за ознаками ч.3 ст.185 КК України, № 120172240010004528 в липні 2017 року, коли внаслідок пожежі було знищено будівлю меблевої фабрики по вул. Старокостянтинівське шосе, 26 в м. Хмельницькому, за чотири роки тільки писанина, лікарняні, відпустки, вихідні, заміна слідчих і вчасно отримана плата за бездіяльність…

  3. Їх виперли з столиці на периферію, тепер їм ще житло треба виділити, а результатів : нуль.

  4. Походу замов в ссылку отправили за нерадивое исполнение на месте.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.