Срібні сережки на кожен день: як правильно вибрати?

Сережки срібні – ідеальне рішення на кожен день. Це відносно недорогі ювелірні прикраси, які при правильному виборі дизайну вписуються в усі образи. Подивимося, як вибирати вироби, якщо ви шукаєте сережки зі срібла на Gold.ua і бажаєте купити базову і практичну річ.

Вид сережек

ff3370ad5648b92eec420156b5fa9240.jpg

Найкраще для повсякденних завдань підходять:

  • Гвоздики, вони ж Пусети. Це сережки, які зазвичай не виходять за мочку. Невеликий розмір робить їх більш універсальними.
  • Колечка-конго. Але тут важливе уточнення: підійдуть тільки колечка з невеликим діаметром. Найкраще, якщо вони теж розташовані недалеко від мочки.
  • Короткі, дуже прості сережки на англійській застібці. Це застібка, при якій швенза замикається в задню частину елемента і щільно там сідає.

За вказаними прикладами добре видно, що на кожен день фахівці рекомендують надійні застібки, а також найменш яскраві і химерні сережки. Поговоримо про це докладніше.

Від яких дизайнерських рішень варто відмовитися

b7315391ada700b9a819593b80fd7e1c.jpg

Ось рішення, які для повсякденності будуть не дуже вдалими:

  • Велика кількість вставок з каменів, а також ажурні, виступаючі металеві елементи. Все, що теоретично може чіплятися за волосся і одяг, виключають. Складні моделі сережок – це варіант для образів на короткий проміжок часу: на вечір побачення, на похід в театр і т.д.
  • Різноманітність кольору. Найчастіше це теж стосується вставок. Якщо все каміння кольорові, ця комбінація підійде під обмежену кількість образів. Чим простіша і нейтральніша вставка (один-два прозорих камені), тим більше речей буде поєднуватися з аксесуаром.
  • Масивність, велику вагу виробів. Срібні сережки на кожен день обов’язково легкі. Якщо прикраси важкі і ви постійно відчуваєте їх вага, це викличе втому, головні болі, загальне погане самопочуття. Часто починаються болі в шиї і інші проблеми. Ідеально, якщо подібні аксесуари взагалі не помічаються вами протягом дня.

Підсумовуючи, скажемо, що повсякденні типи сережок – це невеликі, максимально прості за формою і лаконічні (а тому універсальні) по дизайну вироби. Швензи і застібки повинні бути зручними, не тиснути на вуха, що не відтягувати їх.

Чи потрібно знімати срібні сережки, які ви носите кожен день?

Все залежить від конкретної ситуації і від ваших звичок. Теоретично в срібних сережках сплять, але тільки в тому випадку, якщо застібка не впирається в простір за вухом, коли ви лежите на боці. У цьому сенсі найкраще підходять невеликі сережки-конго. Іноді будова вух дозволяє таким же способом носити гвоздики, але тоді зручніше використовувати застібки з закруткою, які точно не злетять уві сні. А ще ювелірні прикраси необхідно чистити раз в кілька днів, все одно їх періодично знімаючи.

cf7cfebbe4a2ab30edccafcdc3809f06.jpg

Купуємо срібні сережки вигідно

Якщо ви хочете купити стильні сережки за доступною ціною, каталог інтернет-магазину Gold.ua – відмінний майданчик для цього завдання. В асортименті компанії є повсякденні рішення для клієнтів з будь-якими смаками, вимогами і фінансовими можливостями. Удвічі приємно і те, що замовлення виробів доступний з будь-якої точки України – ви легко купите те, що сподобалося, перебуваючи навіть у найвіддаленішій точці країни. Залишилося тільки визначитися з тим, які ювелірні прикраси вас порадують і грамотно доповнять ваш гардероб.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.