Мешканець Чемеровецького району отримав 4 роки позбавлення волі з конфіскацією майна за намагання дати хабар поліцейському

Прокурорами Чемеровецького відділу Городоцької місцевої прокуратури у суді доведено вину мешканця Чемеровецького району у вчиненні корупційного кримінального правопорушення, повідомляє пресслужба Хмельницької обласної прокуратури.

У березні 2018 року житель одного із сіл Чемеровецького району, намагаючись уникнути адміністративної відповідальності за керування автомобілем у стані алкогольного сп’яніння, запропонував поліцейському – заступнику начальника Чемеровецького відділення Городоцького відділу ГУНП в області, неправомірну вигоду в розмірі 200 доларів.

Під час передачі коштів службовій особі, яка займає відповідальне становище, зловмисника викрито та затримано, а грошові кошти вилучено.

Як повідомив керівник Городоцької місцевої прокуратури Сергій Стецюк, стороною обвинувачення в суді повністю доведено винуватість вказаної особи у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 369 КК України (пропозиція надати та надання неправомірної вигоди службовій особі, яка займає відповідальне становище).

Засудженому призначено покарання у виді 4 років позбавлення волі з конфіскацією майна. Також відповідно до вироку суду застосовано спеціальну конфіскацію у власність держави коштів неправомірної вигоди.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 4

  1. “Закон суров, но это закон!”
    За 200 доларів на 4 роки з конфіскацією, за мільйони – відсутність складу злочину)). Таки дуже суворі у нас дядьки-прокурори, особливо діамантові).

  2. Образився начальник, що його оцінили у дві долярів.

  3. З конфіскацією ? Просто жах. За що ???

  4. Тырить надо как шоколадный. Тогда будете в больничке лежать за 11500 в день и свистеть в лёгкие.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.