Партія «Слуга Народу» представила кандидатів, які візьмуть участь у місцевих виборах на Хмельниччині

Близько 1500 кандидатів у депутати до рад усіх рівнів висунула Хмельницька обласна організація партії «Слуга Народу» на місцевих виборах, що відбудуться 25 жовтня. Та ще 35 – на посади міських голів і голів об’єднаних територіальних громад. Про це стало відомо під час офіційного представлення кандидатів, яке відбулося вчора у Хмельницькому.

«Наші кандидати – це здебільшого молоді, активні, професійні люди, які готові продовжити курс Президента на місцях, – зазначив голова Хмельницького обласного осередку партії «Слуга Народу» Сергій Мандзій, відкриваючи захід. – Ми, як і всі українці хочемо реальних змін на місцях. Щоб рідне місто, селище, село розвивалося і щодня змінювалося у кращий бік. Ухвалений Верховною Радою закон про фінансову децентралізацію дає нам таку можливість. Ми повинні відтіснити від влади представників місцевих кланів і олігархів, щоб дати можливість громадам рухатися вперед. Я впевнений у кожному з наших кандидатів, впевнений у їх добрих намірах, чесності та здатності зробити наш рідний край заможним і квітучим!»

На великому економічному потенціалі Хмельниччини наголосив кандидат до Хмельницької обласної ради генеральний директор ХАЕС Андрій Козюра: «Завдяки децентралізації перед нами відкриваються нові можливості і ми маємо їх використати. Наші підприємства нарешті повинні відчути реальну підтримку місцевої влади!».

Кандидатка на посаду мера Хмельницького Інна Ящук зауважила, що потрібно не боятися змін і працювати командою спільно з громадою: «У всіх нас одна мета – зробити своє місто чи селище найкращим. Тому важливо почути думку кожного. Лише разом ми зможемо досягти цієї мети!».

Одна з головних тез, яка звучала під час представлення – боротьба з корупцією. Так чи інакше, про неї згадували майже всі кандидати. Лише подолавши корупцію, наша держава зможе розвиватися. Зокрема, кандидат на посаду міського голови Кам’янця-Подільського Сергій Ведерніков зазначив:

«На жаль, Україна є однією з найбільш корумпованих країн у світі. Корупція запустила свої щупальці до кожного міста та селища в державі. Наше завдання – відрубати ці щупальці і позбавити її будь-яких шляхів живлення. Ми не повинні дати корупції жодного шансу, тому маємо перемогти!»

Кандидатка до Хмельницької обласної ради Оксана Натальська зауважила на важливості відновлення історичних пам’яток та розвитку туристичної галузі Хмельниччини: «Наш край має неймовірну природу, історію, тут знаходиться багато визначних місць, які є надбанням всієї України. На жаль, велика частина з них перебуває у занедбаному стані і це потрібно терміново змінювати. Ми включимо ці об’єкти до програми Президента «Велике будівництво» і відновимо їх!»

До першої десятки, яка змагатиметься за місця у Хмельницькій обласній раді увійшли:

Сергій Мандзій – народний депутат України, голова Хмельницької обласної організації партії «Слуга народу» та міжфракційного об’єднання «За Хмельниччину»;

Андрій Козюра – генеральний директор Хмельницької атомної електростанції;

Оксана Бочкарьова – головний лікар Хмельницького обласного госпіталю ветеранів війни;

Сергій Зозуля – аграрій, заступник генерального директора ТОВ «Волочиськ-Агро»;

Оксана Натальська – завідувач відділом Хмельницького обласного науково-методичного центру культури і мистецтва;

Василь Гуменюк – голова Ярмолинецької райдержадміністрації;

Іван Нагорний – директор Хмельницького базового медичного коледжу.

Володимир Демчук – директор КНП «Хмельницький обласний заклад з надання психіатричної допомоги» Хмельницької обласної ради;

Юлія Новіцька – генеральний директор ТОВ «Лада-Каміс»;

Тетяна Воронцова – голова Благодійного фонду «Милосердя».

Кандидатами на посади голів найбільших міст Хмельниччини від партії «Слуга Народу» стали:

Хмельницький – Інна Ящук;

Кам’янець-Подільський – Сергій Ведерніков;

Славута – Олександр Миклуш;

Старокостянтинів – Альона Пасічник;

Шепетівка – Максим Бондарєв;

Деражня – Олександр Щербань;

Красилів – Олександр Конусь;

Городок – Жанна Кордас;

Полонне – Сергій Нарожний.

«Ми абсолютно готові до виборів. Ми маємо кандидатів до рад всіх рівнів та на посади більшості міських голів і голів ОТГ, готові до чесної боротьби. 25 жовтня має остаточно закінчитися процес тотальної зміни влади в країні, який розпочався минулого року. Разом ми переможемо!», – підсумував Сергій Мандзій.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 9

 1. Усім політичним “корпораціям”: Які вибори під час пандемії? Ви що, з глузду з’їхали? Заради своєї вигоди наражати на смертельну небезпеку мільйони людей це злочин. Тим більше, ці вибори антиконституційні, бо передбачають вибори у органи (ради ОТГ тощо), які не передбачені Конституцією України. Розумні люди не підуть на ці вибори. Британський письменник ХХ-го сторіччя, соціальний фантаст Джордж Оруелл, в свій час написав наступне: «Люди, які голосують за негідників та невдах, не є потерпілими, вони є співучасниками». …

 2. Ящук вважає, що виборці дурники? Як можна задекларувати квартиру у Києві площею 82 квадрати за 367 тисяч гривень?!

  Я теж готовий купити таку квартиру за таку ціну.

  А всі декани катаються на “Фольцваген Туарег”?

  Наколядувала?

  https://declarations.com.ua/declaration/nacp_2e7018af-dd79-47f6-b16a-5ea7f21392c5

  • Виборці дійсно не дурники і задумуються як це можна
   Голі, босі, підперезані – з пустими деклараціями, вдруге рвуться до депутатства за яке зарплата не передбачена.
   Хіба виборець вправі обрікати на ніщету таких молодих людей

 3. Ведерніков зазначив:

  «На жаль, Україна є однією з найбільш корумпованих країн у світі. Корупція запустила свої щупальці до кожного міста та селища в державі. Наше завдання – відрубати ці щупальці”.

  Хай спершу Ящук відрубає щупальці

 4. А чи вміють ці кандидати грати на піаніно,як їх головний *Слуга народу*?

 5. По области понятно какие-то отбросы идут. А кто по городу?

 6. Старался Мазий и собрал такую команду,что не дай Бог!Особенно ‘’импонирует’’ НАТАЛЬСКАЯ дочь известной корупционерки Ильинской .Вот и пихает доченьку которая ещё в декрете в креселко(потеплее,поближе к Манзию),он же всех согреет,жира то много. Берегись Ируська,возьле нево Натаха. ЭКСПЭРТ во многих отрослях. Мамка всему научила,это вам не сметану с курками из сел заказывать,тут рыбка пожирнее. Так что Сирожа,все у тебя накроется медным тазом.

 7. Яке їхало таке здибало! Я і моя молода команда! Порадійте Сергію Володимировичу до 25 жовтня і пофоткайтесь в голубих рукавицях тай зробіть собі патрет і повісьте вдома над ліжечком,щоб потім згадувати свою політичну карьеРу!

 8. Не переконлива команда!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.