Юлія Тимошенко: Місцеві вибори – це оцінка дій влади та можливість змінити курс в інтересах звичайних людей

Вибори 25-го жовтня будуть, по суті, великим референдумом про довіру владі, довіру президентові. Вони покажуть, чи задоволені люди роботою президента та його команди й тим курсом, яким він веде державу.

На цьому наголосила Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко в ефірі програми «Право на владу».

Лідер партії зауважила: «Сьогодні не можна піддаватися емоціям. Вибір має бути усвідомленим, адже від нього залежатиме життя кожного, і обирати треба людей фахових, в результатах яких ви впевнені».

Юлія Тимошенко переконана, що місцеві вибори – це можливість привести до керівництва громадами людей, що сповідують правильну стратегію розвитку не лише своїх міст і сіл, а й країни в цілому. Професіоналів, патріотів, які знають, що і як робити.

«Одна з місій цих виборів – привести в ради команди людей, які перевірені життям, які точно не підведуть, які точно не здадуть ресурси й інтереси громади, і як зможуть реально дати громаді результат», – зазначила Голова «Батьківщини».

Юлія Тимошенко впевнена – Україні потрібна об’єднана сила громад, здатна стати балансом непрофесійній і безпорадній центральній владі, яка може сказати президенту вагоме «так» або вагоме «ні» і скоригувати курс країни, якщо він припускається помилок.

«Я сподіваюся на серйозне оновлення рад, консолідацію здорових сил у радах і між громадами, до яких змушені будуть прислухатися. В нас вже є приклади, коли ради, розуміючи усю небезпеку ухвалених в центрі законів, тієї ж легалізації грального бізнесу, ухвалюють рішення, що їхні території будуть вільними від гральних закладів. Якщо всі громади об’єднаються і вимагатимуть скасування цього закону, президент буде змушений прислухатися. Так само ради можуть висловити свою тверду позицію проти розпродажу землі й з інших важливих для них і всієї країни питань. Потрібно відчути реальну силу громад. Вони не мають бути безправними й безмовними», – пояснила Юлія Тимошенко.

Вона закликала українців усвідомити можливість місцевих виборів і обов’язково взяти в них участь – дотримуючись усіх належних санітарних норм, щоб убезпечити себе від хвороби.

«Треба вдягати маски, рукавчики, окуляри, витримувати півтораметрову дистанцію, але йти й сказати «так» або «ні» тому, що робилося останні півтора року. Ми нарешті маємо стати сильними, бо лише сильних поважають у світі», – закликала Юлія Тимошенко.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 9

  1. Старая конченая пиз..нья.

  2. Баба Юля – на пенсію

  3. Ага, а замість неї – отих молодих сикух, що не злазять екранів теліків і яких всі називають ПУСТОМЕЛІ. Ми вже Зе вибрали…

  4. Юлька з алегом лукашуком на свалку

  5. А де будуть роздавати пакети з харчами та партретом Лукашика ?

  6. Симчишин гулить!!!

  7. Чим Зе гірший від цієї гнилі? Через рік побачиш.

  8. Усім політичним “корпораціям”: Які вибори під час пандемії? Ви що, з глузду з’їхали? Заради своєї вигоди наражати на смертельну небезпеку мільйони людей це злочин. Тим більше, ці вибори антиконституційні, бо передбачають вибори у органи (ради ОТГ тощо), які не передбачені Конституцією України. Розумні люди не підуть на ці вибори. Британський письменник ХХ-го сторіччя, соціальний фантаст Джордж Оруелл, в свій час написав наступне: «Люди, які голосують за негідників та невдах, не є потерпілими, вони є співучасниками». …

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.