Перебував без маски на кладовищі та у Нацполіції: у Волочиську чоловік заплатить штраф за порушення карантину

Волочиський районний суд оштрафував мешканця на 17 тис. грн за порушення правил карантину (ст.44-3 КУпАП).

Про це свідчить постанова від 29 вересня.

За матеріалами справи 19 серпня о 14 год. 00 хв. чоловік перебував у громадському місці без засобів індивідуального захисту та документів, які посвідчують особу. До суду порушник не з’явився, але направив заяву з проханням про розгляд справи за його відсутності, зазначивши, що свою вину у вчиненому визнає.

Суд з’ясував, що вина особи повністю підтверджується наявними у справі доказами: даними протоколу про адміністративне правопорушення, в якому зафіксовані обставини вчинення правопорушення, з власноручно написаним у протоколі поясненнями чоловіка про визнання вини у вчиненому, а саме, що він перебував без маски на кладовищі та у Національній поліції.

Таким чином, суд вирішив застовувати штраф в розмірі однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (17 тис. грн).

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 7

  1. Україна – країна дурнів !!!!!!!!!

  2. цікаве рішення))), зазначено у рішенні був у приміщенні відділку поліції о 14 год. 00 хв. без маски , і водночас згідно пояснень у протоколі “що він перебував без маски на кладовищі та у Національній поліції”, навіщо було ще вимагати з нього пояснення де він ще ходив без маски в той день, сумнів, що за тією ж адресою у приміщенні відділку поліції знаходиться кладовище, явно що таки не враховано характер вчиненого правопорушення, особу порушника (вказано, що особа не працює) та конкретні обставини і застосовано такий штраф

  3. Це самознищення української нації. Навіщо знущущатись над простими людьми ?

  4. Прочитав пост і 4 коментаря, які були написані до мене (у тому числі “ЗАХАРа”, який пише про самознищення України), і подумав, що може Україна і заслуговує “самознищення”.

  5. І де вони знаходять цих дурнів,які самі в суді визнають свою провину?
    Цю статтю і протокол “пластмасових”,можна розбити в любому суді без зайвих напружувань!

  6. Чистосердечное признание прямая дорога в тюрьму. Всё как и при совке.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.