Летичівський суд “вліпив” підприємцю і продавчині по 17 тис. грн штрафу, взявши до уваги динаміку захворюваності COVID-19

Летичівський районний суд визнав винними продавчиню магазину «Тік-Так» (вул. Юрія Савіцького) і підприємця магазину «Господарочка» у порушенні правил карантину і оштрафував на 17 тис. грн кожного.

Про це свідчать постанови суду від 23 вересня.

За даними адмінпротоколів, 27 серпня близько 09 год. 30 хв. в смт Летичів на вул. Юрія Савіцького в магазині «Тік-Так» жінка, працюючи продавцем вказаного магазину, здійснювала торгівлю продуктами без захисної маски, що прикриває рот та ніс.

31 серпня близько 10 год. 50 хв чоловік в магазині «Господарочка» обслуговував відвідувачів магазину без захисної маски.

Обоє порушників визнали свою вину під час судових засідань.

Під час дослідження доказів у цих двох справах суд взяв до уваги до листа заступника голови Летичівської районної державної адміністрації № 42/17-0601813/2020 від 23 вересня 2020 року щодо динаміки захворюваності на коронавірусну інфекцію COVID 19 на території Летичівського району. Станом на 23.09.2020 року було 110 підтверджених випадків і відповідно від початку пандемії динаміка зростає (з 31.08.2020 року по 23.09.2020 року +52 підтверджених випадки).

“Тому сукупність зазначених обставин дає підстави зробити висновок про необхідність застосування адміністративного стягнення у вигляді штрафу у мінімальній межі санкції ст. 44-3 КУпАП, яке буде необхідним та достатнім для виправлення осіб і запобігання вчинення ними нових правопорушень”, – сказано у судових постановах.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 4

  1. Ибо нефиг нарушать.

  2. Маска повинна висіти на вусі, а коли треба, то надіти на друге вухо. А так все вірно по мінімуму 17 тис.

  3. вказані рішення викладені так, ніби було бажання покарати понад розмір передбачений санкцією) потрібно віддати належне автору рішень надмірно переконливо)

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.