На Хмельниччині ПП «Курорт Еко Сервіс» втретє не допустило екологів до перевірки

Багато керівників підприємств області вважають, що недопустивши державних інспекторів до перевірки, вони зможуть уникнути відповідальності за порушення вимог природоохоронного законодавства.

Не зважаючи на це, вчора 30 вересня 2020 року, керівник Приватного підприємства «Курорт Еко Сервіс» (смт.Сатанів Городоцького району) вже втретє за останній місяць не допустив посадових осіб Державної екологічної інспекції у Хмельницькій області до позапланової перевірки виконання вимог припису, не маючи на то жодної законної підстави.

Зауважимо, що основним видом діяльності даного підприємства є забір, очищення  та постачання води. Крім того, на ПП «Курорт Еко Сервіс» відводяться стічні води таких курортно-лікувальних закладів, як: ТОВ «оздоровчо-спортивний комплекс «Сонячний прованс», ДП «Оздоровчий комплекс «Поділля ВАТ «Державна акціонерна компанія «Автомобільні дороги України», ТОВ «Санаторій Аква Віта-Жива Вода», ДП «Санаторій «Збруч» ПАТ «Державна акціонерна компанія «Укрпрофоздоровниця» та спортивно-оздоровчий комплекс «Delito».

Проте, на підприємстві система очистки стічних вод, що відводиться на очисні споруди, не здійснюється. Очисні споруди фактично не працюють, що призводить до скидання зворотних вод у річку Збруч без належної очистки.

Державною екологічною інспекцією у Хмельницькій області на керівника Приватного підприємства «Курорт Еко Сервіс» складено протокол про вчинення адміністративного правопорушення за ст 188-5 КУпАП, а  матеріали по даному факту будуть передані до правоохоронних органів.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 4

  1. А що та можна. Дайош ХНР. Нам Київ не указ. Зеленського в Давидківці також не треба було пускати. Що їм там медом намазано.

  2. Скажіть чесно прізвища людини яка кришує це підприємство. Колишній керівник природоохоронного відомства, прізвища здогадайтесь самі.

  3. Чудове законодавство у нас

  4. Привезіть туда Міністра!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.