У прикордонному виші проведено понад 2000 досліджень на наявність COVID-19

В Національній академії Держприкордонслужби України, відповідно до затвердженого алгоритму проведення поточного тестування персоналу на наявність захворювання COVID-19, проведено понад 1800 ІФА-тестувань та майже 200 ПЛР-досліджень, повідомляє пресслужба вишу.

Тестування проводяться в рамках комплексу протиепідемічних заходів, запроваджених у прикордонному вищі з метою запобігання розповсюдженню коронавірусної інфекції серед персоналу.

Навчальний процес в академії здійснюється із суворим виконанням усіх необхідних карантинних обмежень. На пропускному пункті навчального закладу проводиться щоденний температурний скринінг персоналу, доступ на територію сторонніх осіб обмежений. Всі аудиторії обладнані санітарними кутками, здійснюється вологе прибирання та провітрювання за графіком. Викладацький склад забезпечений захисними щитками, робиться наголос, за належних погодних умов, на  проведення практичних занять на відкритому повітрі. У разі отримання позитивного результату тестування особи з числа здобувачів вищої освіти, приймається рішення щодо переведення навчальної групи на  дистанційну форму навчання.

Станом на 01 жовтня 2020 року, в Національній академії Держприкордонслужби з початку пандемії коронавірусної хвороби в Україні зафіксовано 50 позитивних тестів на COVID-19. Із загальної кількості військовослужбовців та працівників академії, які отримали лабораторне підтвердження захворювання на коронавірус, вже одужали 19. Ще 31 особа продовжує лікуватися, з них 30 амбулаторно, 1 офіцер – в лікувальному закладі МОЗ. Медики академії постійно відстежують процес лікування хворих та стан їхнього самопочуття. Окремо контролюються стан здоров’я та самоізоляція встановлених контактних осіб.

Ситуація в навчальному закладі дозволяє забезпечити якісний навчальний процес з дотриманням необхідних обмежень. У разі  у збільшення рівня захворюваності серед персоналу, навчання та робота викладацького складу буде організована за дистанційною формою.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 3

  1. Говорили балакали а захворюваність збільшується.
    Об’єкт в центрі міста з великою кількістю людей потребує дуже відповідальних заходів. Тут очкозамилювання не пройде.

  2. Це те, що нам кажуть ,,у виші,,.
    А що б сказали за незалежними наслідками перевірки держпродслужби?
    Таке скупчення людей з проживанням в центрі міста то є надто небезпечно.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.