Статистика COVID-19 на Хмельниччині: де найбільше хворіють

Найбільша кількість активних хворих зареєстрована у м.Хмельницькому, м.Кам’янці-Подільському, Волочиському, Красилівському, Дунаєвецькому, Ярмолинецькому та Теофіпольському районах, повідомив учора на брифінгу перший заступник голови ОДА Роман Примуш

Хмельницьку ЦРЛ повністю перепрофільовано для надання допомоги хворим на COVID-19, майже завершено перепрофілювання Кам’янець-Подільської ЦРЛ. Наразі в області для таких хворих розгорнуто майже 1300 ліжкомісць, за необхідності в стислі терміни їх кількість можуть збільшити до 1700. Також в області є достатній матеріальний ресурс для подальшого розгортання ліжкомісць для хворих на COVID-19. Однак, у разі збільшення кількості хворих може скластися напружена ситуація із людським ресурсом. Саме тому дуже важливо, аби всі мешканці області із розумінням ставилися до необхідності дотримання карантинних обмежень та виконували рекомендації лікарів.

За минулу добу виявлено нові випадки на COVID-19 у закладах освіти: захворіли 8 вчителів, 2 учні загальноосвітніх закладів, 2 вихователі, 1 вихованець та 3 особи з числа персоналу ДНЗ. У 4 школах класи перейшли на дистанційну форму навчання.

Стокові зображення від Depositphotos

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. А сходим на выборы будет как в Израиле после нового года. Уже по 9000 в день. Но там медицина трохи помощнее нашей.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.