Двоє мешканців Хмельниччини, котрі намагалися придбати цифрову техніку через один з торговельних інтернет-майданчиків, стали жертвами шахраїв

Одразу двоє мешканців Хмельниччини стали жертвами шахраїв, які заволоділи грошима потерпілих за допомогою маніпуляцій з онлайн-додатком одного з відомих вантажоперевізників, повідомляє сектор комунікації поліції Хмельницької області.

Обоє потерпілі намагалися придбати цифрову техніку через один з торговельних інтернет-майданчиків, а в результаті і гроші втратили, і бажаний товар не отримали.

20-річний мешканець Нетішина хотів купити фотоапарат “Nikon D750” вартістю 17180 гривень, а 37-річна хмельничанка намагалася придбати ноутбук, перерахувавши шахраям 15000 гривень.

Для переконливості зловмисники вислали своїм жертвам підроблені номери квитанцій про відправку товару, після чого отримали від потерпілих грошові перекази. Звісно, що ніякої відправки не було, тому потерпілі звернулися за допомогою до поліції.

Наразі слідчі за обома фактами відкрили кримінальні провадження за статтею 190 Кримінального кодексу України – шахрайство.

Поліцейські з’ясовують усі деталі злочину і вживають заходи по встановленню осіб шахраїв.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. Без лоха и жизнь плоха.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.