На Хмельниччині посадовці податкової та фіскальної служби торгували інформацією з обмеженим доступом про фінансову діяльність підприємств

Правоохоронці Хмельниччини задокументували факти несанкціонованого копіювання інформації, яка обробляється в автоматизованій базі даних Державної податкової служби України «Єдиний реєстр податкових накладних», а також збут такої інформації третім особам.

Встановлено, що керівник підрозділу ГУ ДПС у Хмельницькій області та керівник підрозділу ГУ ДФС у Хмельницькій області, маючи відповідний доступ, несанкціоновано копіювали та збували інформацію з обмеженим доступом про фінансову діяльність та господарські операції підприємств, розташованих на території Хмельницької області, повідомляє пресслужба Хмельницької обласної прокуратури.

В межах досудового розслідування вказаного кримінального провадження обом посадовцям повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 361-2 (несанкціоновані збут або розповсюдження інформації з обмеженим доступом, яка зберігається в автоматизованих системах) та ч. 2 ст. 362 (несанкціоновані дії з інформацією, яка обробляється в автоматизованих системах) КК України.

Також повідомлено про підозру їх спільнику у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 361-2 (несанкціоновані збут або розповсюдження інформації з обмеженим доступом, яка зберігається в автоматизованих системах) КК України.

Стороною обвинувачення вживається комплекс заходів, спрямованих на завершення досудового розслідування.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. Всю информацию в этой стране продают. Сотрудники госорганов первые продавцы.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.