Олег Ляшко: “Реформа Супрун — це відсутність ФАПів у селах та закриття дільничних лікарень”

У період президентських виборів на Хмельниччину завітав кандидат у президенти,  лідер Радикальної партії і нардеп Олег Ляшко. Його зустріч з виборцями відбулася у будинку культури Деражні. Політик одразу звернув увагу на болючу проблему: виявляється, що будівля місцевого клубу не опалюється, і тільки до приїзду Ляшка, там ввімкнули тепло.

Це відбувається у третьому тисячолітті люди не мають достатньо грошей, щоб заплатити за комунальні послуги, продукти харчування… Отакий чудовий будинок культури, а доводиться спеціально вмикати опалення для нашого спілкування. Тому мій  похід у президенти передбачає наведення в країні порядку, щоб опалювалися клуби, працювала економіка, вчасно виплачувалися достойні зарплати і пенсії”, — наголосив Ляшко.

З перших рішень, які лідер Радикальної партії планує провести на посаді президента, — це скорочення депутатського корпусу з 450 до 250 осіб (шляхом винесення питання на всеукраїнський референдум); зміна вертикалі влади з розширенням повноважень президента (“глава держави відповідатиме за стан справ у країні та економіку”); виділення 5 млрд грн з держбюджету на житло для молоді під 3%-річних у гривні на 30 років; збільшення у 10 разів допомоги за доглядом за дитиною (“сьогодні мама новонародженої дитини одержує щомісячно 860 грн допомоги, яку ми збільшимо у десять разів”).

“Мені соромно, що у діючій Верховній Раді сидить син президента Порошенка. Нас з вами тримають за дурнів, коли вважають, що кожен президент може до парламенту завести своїх синів. Куди ж подіти ваших дітей, тому що їм не пощастило народитися у сім’ї президента? Я хочу вичистити це політичне болото”,  — наголосив Ляшко.

Більшу частину виступу кандидат у президенти присвятив темі охорони здоров’я. Він сказав, що його фракція добивається звільнення виконувача обов’язків міністра охорони здоров’я Уляни Супрун.

“Звідусіль чуємо про те, яку прекрасну медичну реформу реалізовує Супрун; її захищають Порошенко і  Гройсман. Нехай вони візьмуть собі її сімейним лікарем і тоді подивимося, як їх винесуть вперед ногами на кладовище. Адже так звана реформа Супрун — це відсутність ФАПів у селах та закриття дільничних лікарень. У хворого 39 температура, він телефонує “103” і швидка допомога не приїжджає. Йому кажуть, іди до сімейного лікаря. Як людина з високою температурою має йти до сімейного лікаря? Який дурень придумав таку реформу? Я вам скажу, для чого це робиться: Супрун є ставленицею транснаціональних фармацевтичних компаній в Україні, вона представляє інтереси іноземних урядів і їй байдуже здоров’я українців”, — пояснив політик.

Окремо нардеп пообіцяв скасувати рішення Кабміну про підвищення цін на природній газ для населення. Для внутрішнього споживання, вважає Ляшко, має йти газ власного видобутку, запасів якого цілком достатньо.

“Також слід впорядкувати нарахування субсидій на ЖКГ. А то сьогодні ситуація дійшла до абсурду: люди виписують рідних з хат, щоб одержати субсидію. Приймемо спеціальний закон, що передбачатиме сплату населення 20% за компослуги. Решту — компенсуватиме держава”, — сказав кандидат у президенти.

Крім цього, Олег Ляшко заявив, що скептично ставиться до нинішньої соціології, яка оприлюднила рейтинги кандидатів у президенти. Він зауважив, що перемога конкретного кандидата на виборах залежить від голосів виборців.

“Коли я балотувався на дочасних президентських виборах у 2014 році, соціологія давала мені 7 місце із результатом 3% голосів. У підсумку я посів третє місце, взявши 8,32% підтримки. На цьогорічних президентських виборах отримаю перше місце із вашою підтримкою. Тому що, я єдиний із кандидатів, хто пропонує план відновлення країни. Всі інші її або грабували, або балотуються, бо їм весело. Мені зовсім не весело, коли бачу, як батьки не мають можливості прогодувати своїх дітей; не весело, коли бачу, що гинуть наші хлопці на фронті, а інші заробляють на цій війні”, — заявив Ляшко.

Андрій Герасимчук.

На правах реклами.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.