Поліція Хмельниччини затримала росіянина-нелегала, який міг негативно вплинути на криміногенну ситуацію в регіоні

Працівники кримінальної поліції ГУНП в Хмельницькій області спільно з колегами із міграційної служби затримали 33-річного громадянина Російської Федерації, який нелегально перебував на території України.

Сектор комунікації поліції Хмельницької області повідомляє, що 26 лютого Хмельницький міськрайонний суд прийняв рішення про поміщення його до Волинського пункту тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства, які незаконно перебувають в Україні, для проведення процедури його ідентифікації, оскільки в чоловіка втрачені документи, що посвідчують особу. Після проведення цієї процедури нелегала буде видворено за межі України.

Одразу з приміщення суду в супроводі працівників поліції та міграційної служби чоловіка доправили до пункту тимчасового перебування іноземців.

Зазначимо, що порушник міграційного законодавства міг негативно вплинути на криміногенну ситуацію в регіоні, оскільки на території Російської Федерації неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності, зокрема, за хуліганство та нанесення тяжких тілесних ушкоджень.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. подалі від рашки, ще один доказ

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.