Патрульна поліція зупинила п’яного водія, котрий назвався «відомим хмельницьким блогером»

“Я блогер і у мене багато підписників, я зараз швидко поставлю вас всіх на місце і вже завтра ви самі принесете мені моє вилучене посвідчення водія.” — повідомив патрульним водій, який мав явні ознаки алкогольного сп’яніння, але відмовився проходити огляд за допомогою приладу Драгер, як на місці зупинки, так і в медичному закладі.

Нещодавно, на вулиці Панаса Мирного, патрульні зупинили автомобіль BMW 318, водій якого порушив Правила дорожнього руху, повідомляє патрульна поліція Хмельницької області.

У 31-річного місцевого мешканця інспектори помітили явні ознаки алкогольного сп’яніння та запропонували чоловіку пройти огляд на стан сп’яніння у встановленому законом порядку. Від проходження огляду громадянин відмовився, як на місці зупинки так і у медичному закладі.

Водій себе зухвало поводив та повідомив патрульним, що він є відомим хмельницьким блогером, та якщо вони складуть на нього протокол, то він викладе свою версію події у соціальну мережу. На думку чоловіка, в його версію громадяни швидше повірять. Чоловік почав провокувати патрульних на застосування спецзасобів, обзиваючи їх та намагаючись знімати на телефон потрібні для його майбутнього відеоролика частини відео.

Зрозумівши, що патрульні не піддаються на провокації чоловік почав плакати та розповідати, що забравши у нього посвідчення водія, патрульні позбавлять його сім’ю єдиного фінансового доходу.

На 31-річного керманича патрульні оформили адміністративні матеріали за частиною 1 статті 130 КУпАП (керування автомобілем із ознаками сп’яніння або відмова від проходження огляду на стан сп’яніння), які в подальшому направили до суду.

Як хмельницький водій, із ознаками алкогольного сп’яніння, спілкується з патрульними"Я блогер і у мене багато підписників, я зараз швидко поставлю вас всіх на місце і вже завтра ви самі принесете мені моє вилучене посвідчення водія." — повідомив патрульним водій, який мав явні ознаки алкогольного сп'яніння, але відмовився проходити огляд за допомогою приладу Драгер, як на місці зупинки, так і в медичному закладі. Досить часто патрульні зупиняють водіїв, що керують автомобілем напідпитку. З початку року патрульні вже задокументували понад 140 подібних випадків. Нещодавно, на вулиці Панаса Мирного, патрульні зупинили автомобіль BMW 318, водій якого порушив Правила дорожнього руху. У 31-річного місцевого мешканця інспектори помітили явні ознаки алкогольного сп’яніння та запропонували чоловіку пройти огляд на стан сп’яніння у встановленому законом порядку. Від проходження огляду громадянин відмовився, як на місці зупинки так і у медичному закладі.Водій себе зухвало поводив та повідомив патрульним, що він є відомим хмельницьким блогером, та якщо вони складуть на нього протокол, то він викладе свою версію події у соціальну мережу. На думку чоловіка, в його версію громадяни швидше повірять. Чоловік почав провокувати патрульних на застосування спецзасобів, обзиваючи їх та намагаючись знімати на телефон потрібні для його майбутнього відеоролика частини відео.Зрозумівши, що патрульні не піддаються на провокації чоловік почав плакати та розповідати, що забравши у нього посвідчення водія, патрульні позбавлять його сім'ю єдиного фінансового доходу. На 31-річного керманича патрульні оформили адміністративні матеріали за частиною 1 статті 130 КУпАП (керування автомобілем із ознаками сп’яніння або відмова від проходження огляду на стан сп'яніння), які в подальшому направили до суду.Вкотре наголошуємо, перед законом усі рівні, тому керуйте відповідально та пам’ятайте, нетверезий водій — потенційний убивця.#patrolpolice_khmelnytskyi #khmelpolice #патрульнаполіція

Geplaatst door Патрульна поліція Хмельницької області op Woensdag 27 februari 2019

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 5

  1. В даній ситуації працівникам патрульної поліції велика повага і шана, адже саме так має працювати поліція. від імені Хмельничан ДЯКУЄМО!!!! А це бидло недоношене – назвіть його ім’я, нехай увесь Хмельницький знає це чмо, що наражає на небезпеку людей. Поліцейським ще раз дякую, саме такою має бути поліція!!!

  2. Молодці , поліція на свому місці .Респект та повага .А це не блогер ,а ханига ,не має сміливості визнати провину,а стопочку брав хвацько .

  3. Поліція – Ви молодці!!!! А цього бло хера треба лікувати. Алкоголіків потрібно лікувати.

  4. Золоті слова блогера-нероби про те чим воно заробляє собі на життя. Ось у цьому і вся суть цих активістів – дармоїди.

  5. Как зовут блохера?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.