20-річний вандал з Ізяслава одержав умовне покарання за наругу над могилами. Суд конфіскував велосипед і лопату

Ізяславський районний суд визнав винним 20-річного хлопця у повторному скоєнні наруги над могилою з корисливих мотивів (частина 3 статті 297 Кримінального кодексу).

Як повідомляє прес-служба Хмельницького апеляційного суду, молодик викрадав металеві швелери з ізяславського кладовища, аби здати їх на металобрухт. Обвинуваченому призначили 4 роки обмеження волі, від відбування яких звільнили, встановивши 2 роки іспитового строку. До цього покарання приєднали попереднє – 850 гривень штрафу за вчинену раніше крадіжку (частина 1 статті 185 Кримінального кодексу).

Як встанови суд, у вересні минулого року житель Ізяслава, взявши лопату, велосипедом приїхав на кладовище шукати металобрухт. Не знайшовши його на території, викрав металеві швелери з випадкової могили: 28 кг на суму 168 гривень. У жовтні він повернувся і розкопав ще дві надгробні плити, викравши швелерів на суму 216 гривень.

У засіданні обвинувачений свою вину визнав, розкаявся і попросив вибачення у потерпілих. За вироком суду велосипед і лопату конфіскували на користь держави.

Вирок законної сили не набрав і може бути оскаржений до апеляційного суду.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. Руки ему отрубить!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.