“Нічна” заборона: суд знайшов покарання неповнолітній студентці з Хмельницького за крадіжку косметики

Хмельницький міськрайонний суд визнав винною студентку 1 курсу Хмельницького кооперативного коледжу за 1 статті 185 КК України  (“Крадіжка) і застосував до неї примусові заходи виховного характеру.

Про це сказано у вироку суду від 15 лютого.

Факт крадіжки був зафіксований 3 жовтня 2018 року близько 17 год. 57 хв. Неповнолітня студентка, перебуваючи в приміщені магазину «Щодня» на вулиці Зарічанська 24 у Хмельницькому, таємно викрала тонуючий бальзам для волосся Leganza об’ємом 150 мл. закупівельною вартістю 45 грн., який помістила до лівої кишені свого пальто та парфуми тестер Bi-Es PARADISEFLOWERS об’ємом 50 мл. закупівельною ціною 199 грн., які помістила до власного рюкзака.

У подальшому о 18 годині 01 хв. дівчина покинула приміщення магазину, пройшовши повз касу та не оплативши викраде майно. Таким чином, сума матеріальної шкоди становила 244 грн.

Під час розгляду справи сторона захисту заявила клопотання про звільнення студентки від кримінальної відповідальності на підставі статті 105 КК України. У скоєному злочину вона щиро розкаялась, після вчинення злочину та під час судового розгляду своєю поведінкою довела, що стала на шлях виправлення і не потребує застосування покарання.

Суд погодився з аргументами сторони обвинувачення і передав неповнолітню під нагляд матері та обмежив їй дозвілля, заборонивши залишати своє житло після 22 години. Цей примусовий захід діятиме до 31 грудня 2019 року.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. А почему родители не наказаны ?

  2. ДЕБІЛ

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.