Депутати довиділили 3,5 млн грн на благоустрій території обласної лікарні

На продовження робіт із благоустрою території Хмельницької обласної лікарні довиділено 3,5 млн грн.

Такі зміни до поточного бюджету внесли депутати на позачерговій сесії облради 22 лютого.

У пояснювальній записці сказано, у 2018 році освоєно 4,94 млн грн із 5 млнс грн профінансованих коштів на проведення капітального ремонту асфальтобетонного покриття та благоустрою території закладу.

За рахунок цих коштів завершено роботи з облаштування автостоянки біля 7 корпусу, встановлено бордюри на основній дорозі, яку вкладено щебенем, виставлено бордюри тротуарної доріжки до патологоанатомічного центру, вкладено щебінь на доріжці та автостоянку біля головного корпусу лікарні.

Для завершення об’єкту необхідно 12 203,1 млн гривень. Оскільки реалізація проекту по благоустрою території обласної лікарні розрахована на 3 роки, у 2019 році необхідне виділення коштів з обласного бюджету в сумі 5 млн грн.

Як писав НГП, Хмельницька обласна лікарня за результатами тендера у липні 2018 року уклала угоду з ТОВ “Будсервіс-Буковина” (Чернівці) на проведення капітального ремонту, благоустрою  власної території загальною вартістю 17,14 млн грн.

Відповідно до технічних завдань, планується викласти плиткою проїзну частину території, привести до ладу діючі автостоянки та облштувати нові, зробити заїзд до кисневої станції, відремонтувати сходи, які з’єднують обласну лікарню та онкодиспансер, встановити лавки з площадками, висадити дерева і кущі.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 4

  1. може за такі великі кошти закупити нове обладнання або медикаменти для онкохворих.

  2. Флаксемберг уходи на пенсию дай работать молодежи. для дочки сделал уже здание для частной практики( выгнали на Ватутина алкоголиков) чтобы Мая – дочь занималась частной больницей. Гнать надо таких прохиндеев. Сейчас на ремонте територии наварит. как наваривал на тендерах. Где ГБР что они спят.

  3. Д Е Р И Б А Н !!!

  4. МРТ за 1400 гривень,Цуглевич ми податки платимо,а чого платимо за апарати? З бюджету ж дають на них!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.