Робочому, який вкрав 400 м кабелю з бази відпочинку екс-губернатора, дали два роки умовно

Хмільницький міськрайонний суд Вінницької області визнав винним громадянина Володимира Бабійчука у вчиненні крадіжки (ч. 2 ст. 15, ч. 1 ст. 185 КК України) і призначив покарання у вигляді двох років позбавлення волі, замінивши на випробовувальний термін 2 роки.

Про це свідчить вирок від 15 лютого.

Потерпілою стороною виявився колишній голова Хмельницької облдержадміністрації Василь Ядуха.

За матеріалами справи 12 липня 2018 року близько 22:00 год. Бабійчук, який неодноразово перебував на території будівництва відпочинкових будинків , що на вул. Курортна, 10 в м. Хмільник Вінницької області, де підробляв на укладанні плитки, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, зайшов на територію вказаного будівництва і викрав 400 м кабелю.

Однак правопорушник не зміг довести свій злочинний умисел до кінця, бо був затриманий охоронцем. Таким чином, Бабійчук заподіяв Ядусі матеріальної шкоди на суму 2998,80 грн.

18 грудня підозрюваний та потерпіли уклали угоду про примирення. Згідно з нею, Володимир Бабійчук повністю визнав свою винуватість у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 15, ч. 1ст. 185 КК України.

Також сторони погодилися на визнання Бабійчука винуватим у вчиненні кримінального цього правопорушення та призначення йому покарання у вигляді двох років позбавлення волі та на підставі ст. 75 КК України звільнити від відбування покарання з випробуванням на два роки.

Прокурор проти затвердження угоди не заперечував.

За даними Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, земельна ділянка площею 0,9 га, що на вул. Курортна, 10 у Хмільнику Вінницької області, належить сину екс-губернатора Олександру Ядусі.

Крім цього, за цією ж адресою розміщений лікувально-діагностичний та відпочинковий комплекс загальною площею 30,7 тис. кв. м, який належить ТОВ “Санаторій “Поділля”. Останнім керують свати Василя Ядухи Анатолій та Валентина Реп’яхи.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 8

  1. А Ядуха який грабував область, не відповів за свої злочини! Слава Пороху! Слава Йулі і її вірному собаці Авакяну!

  2. Смішно! Прокурорів цікавить той, хто вкрав кабель, а не той, хто вкрав базу!

    • Это не смешно,а полный беспредел.Мочить их надо на тех обьектах,что украли.

  3. Жаль цього роботягу, але його теж зрозуміти можна: вкрав, бо мало платили, а трудився як дурний…

  4. Вася повертайся!!!

  5. В нас завжди садили мужика за мішок буряків, ті хто крали вагонами виходили сухими з води.

  6. а ніхто не задумався,скільки важить 400 м кабелю? чи зміг би той роботяга його підняти… чи вася ще й тут ча чужому горбу покатався…

  7. Ядуха по понятіям сучасний граф чи то князь. На нього закони бидла не діють. Цікаво, чи понятіям Симчишин в якій категорії. Чи пробрався хоч в звичайного шляхтича.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.