На підкуп виборців у Хмельницькій області планувалось витратити три мільйона гривень

Служба безпеки заявляє, що викрила “виборчу піраміду” під керівництвом народного депутата, яка працювала у низці регіонів України і мала на меті забезпечити конкретному кандидату перемогу на виборах, пише «Українська правда».

“Створена організація має свою ієрархію і розподіл обов’язків. Вона складається з керівника, яким є один з народних депутатів України (сьогодні його не називаємо свідомо, щоб не прив’язувати його до жодної з політичних сил), 3 координаторів, відповідальних за різні частини держави, підпорядкованих їм координаторів в регіонах (відповідають за 2 області) і підпорядкованої їм низової ланки польовиків”, – сказав на брифінгу заступник голови СБУ Віктор Кононенко.

Він додав, що у зв’язку з цим 21 лютого СБУ спільно з ГПУ і ДБР у рамках відкритого кримінального провадження за ознаками створення злочинної організації “у значній частині регіонів нашої держави проводить більше 30 обшуків”.

“Хочу наголосити, що у жодному партійному офісі жодної політичної сили ніяких обшуків не проводиться”, – сказав Кононенко.

За словами Кононенка, слідчі дії у рамках провадження мають на меті “задокументувати створення так званих “виборчих пірамід” і не допустити їх використання під час виборів”.

За даними представника СБУ, до злочинної організації входять і відіграють провідну роль громадяни Російської Федерації та громадяни України, які “тривалий час співпрацюють з російськими структурами”.

“Реалізація проекту передбачала формування членами групи у виборчих округах піраміди у вигляді “керівник сектору – старший виборчої дільниці – десяток” , які мали забезпечити необхідну, визначену кожному окремо, кількість голосів на користь конкретного кандидата на всіх звичайних виборчих дільницях країни”, – сказав Кононенко.

Зокрема, за словами Кононенка, на підкуп виборців тільки у Хмельницькій області планувалось витратити три мільйона гривень.

Він додав, що для цього організатори шукали місцевих жителів, які за певну плату мали провести “відповідну обробку і забезпечити голосування на користь конкретного кандидата визначеної для них кількості виборців”.

Кононенко додав, що платили за таку діяльність в окремих випадках, починаючи ще з листопада 2018 року.

“Використовувалась брудна готівка, яка обготівковувалась за сприяння правоохоронних органів”, – підсумував представник СБУ.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 18

 1. Нехай би дали тим пенсіонерам сотню, другу, але жаба давить порохоботів. Разом з тим підвищення пенсій з 1 березня та видача готівки субсидіянтам також з 1 березня хіба не є підкупом виборців ? Влада ще себе неодноразово скомпрометує до 31 березня не сумніваюсь.

  • Ага, щоб не скомпроментувати себе підкупом виборців, потрібно було б перед виборами зменшити зарплати і пенсії та заморозити соціальні виплати, чи не так?)))))

 2. ВорЮлька як завжди в свому репертуарі,може боротися тільки гречкою або баблом,понімає шо за неї голосуют тільки за гречку лукашука або за гроші.висновок-політичний імпотент.

 3. рука рашки і тут, хто б сумнівався

 4. Виборчий штаб Юлі
  розвози гроші ше з серпня місяця і тіки но полася.моя сусідка дужи ростроєлась,кажи шо всьо білши від Юльки неприїдут…)))))

 5. Та всі вже знают що це штаб ЮВТ.
  Зельоного ще гроші з росії не доїхали….)))))))

 6. Як це не «називаємо»?НГП,шо за інтріга?)
  По тєліку вже сказали і прізвище цього депутата і шо він депутат від «Батьківщини.)

 7. як з листопада?? влітку їздили по селам з долярами, це тільки взнали? бідні люди “агітували” за вану, а їх походу кинули((. ех, народ, расєї їм треба…сєпари мєстного розливу

 8. а мені панравілось, якщо косата не виграє -піде в манастир! кинете його адресу, поїдемо на молебінь поглазєть)))

 9. Дуже негативно відношуся до Тимошенко, але подівіться як Потрох за допомогою силових структур розправляється з конкурентами! Теж мені новина: що кандидати хоч і нелегально оплачують агітаторів. У штабах Потроха працюєть лише ідейні ? Ідейних ніде не має, за винятком, хіба що у штабі Колушинського, але там не просто ідейні, як вони то собі думають і працють безкоштовно, у тому штабі ідейні-лохи.

  • Звичайно вірно: Кошулинського, але від того у лохів нічого не зміниться.

 10. Дебил, сколько дает сколько дает ПЕПА – никто не сможет дать.

 11. Російський слід, бо хтось з залученних колись в штабі жиріка підметав. Дибілізм!

  • У Пороха навіть з Міхо примудрилися зробити агента Кремля, то про що далі говорити?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.