У Хмельницькому згадали загиблих майданівців тисячами паперових ангелів

Сьогодні по всій Україні вшановують пам’ять полеглих на Майдані Незалежності під час подій Революції Гідності. Акція «Ангели пам’яті» проходить вже вп’яте, цьогоріч доєднався Хмельницький.

Як повідомляє прес-служба мерії, більше 3,5 тисяч ангелів з паперу було виготовлено протягом останніх двох тижнів. Так, школярі, вихованці садочків та небайдужі хмельничани вирізали з білого паперу ангеликів, які сьогодні почепили на дерева біля пам’ятників Героям Небесної Сотні та Ангела Скорботи.

Саме ці локації були вибрані в місті для проведення тихої акції.

Захід проводився за підтримки команди Музею Революції Гідності на честь вшанування пам‘яті про розстріл Героїв Небесної Сотні 18 лютого 2014 року на вулиці Інститутській у Києві.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 5

 1. Вже давно прийшов час визнати, що насправді ніякої “революції гідності” (та і мети її робити) не було, бо ніхто не збирався змінити і не змінив суспільно-політичний та економічний лад в державі. Як був “дикий” капіталізм з олігархами при владі, так і залишився ще “дикіший” з “новими старими” олігархами. “Вор у вора дубинку украл”. А щодо гідності, то насправді був звичайний егоїзм, підступність та заздрість до тих, хто вже встиг більше накрасти, основної частини т.з. “низової” складової цієї “революції” (галицько-волинського, люмпенського чи кримінального походження, або просто підкуплених чи залучених обманом або примусом), тобто тих, хто безпосередньо “хуліганив” на майданах (а насправді, суттєво порушував чинне тоді законодавство України, яке, до речі, не змінилося і на даний час).
  І цих людей, їхню підспудню (майже на рівні інтуїції) ницю мотивацію досить успішно використали ті, хто потім прийшов до влади. І це знову використовують ті, хто зараз хоче прийти до влади. А безпосередньою успішно роздмуханою “іскрою” було те, що Янукович “зруйнував” надію тих, хто думав, що після підписання відповідної угоди з Європою, можна буде відразу, або втекти туди в Європу (був обіцяний безвізовий режим; який зиск від нього ми вже побачили), або, нічого не роблячи, відразу добре «зажити» на Україні.
  Зрозумійте, що наслідком цієї “революції” якраз і є хаос, безлад та розвал України, як нації, яка тільки формувалася, так і самої держави, та загибель людей і основних фондів. Як видно з зубожіння основної маси нашого народонаселення не відбулася і т.з. “соціальна” революція. Тобто, насправді це була “революція негідності” за свободу “від здорового глузду”.
  Тепер вже добре видно, що єдиною революцією, яка у нас здійснилася, була кримінальна революція. І як казали апологети комунізму, ця “революція продовжується”.

 2. Рік назад я писав у цьому порталі: Чотири роки назад 18 лютого 2014-го року у багатьох містах України теж ходили (інколи під охороною міліції/поліції !?!) біснуваті натовпи, вигигикуючи (від слів ги-ги): «Москалів на палі, комуняків на гиляки…». Це я бачив своїми очима та чув своїми вухами (і це бачили та чули багато хто з вас). Це закінчилося відокремленням Криму та відомими подіями на Донбасі та Луганщині, тобто, по-суті – громадянською війною.
  Дуже цікаво – Чим це закінчиться на цей раз? І ще: Кому це вигідно (Путіну)? Хто це проплачує (певно теж Путін)?
  І ще дуже цікаво: Чи знають/розуміють наші «майдануті псевдопатріоти» на кого вони фактично працюють? Чи це їм зовсім нецікаво? Їм цікаво похуліганути і пограбувати, та ще при цьому – гроші отримати?
  Нічого не змінилося…

 3. А зараз актуальне ще і наступне:
  Передвиборча боротьба (якщо це можна називати передвиборчою боротьбою), як завжди за останні роки, вона почалася з брехні, хамства, підлості, залякування, підступності і ницості… . Але, на цей раз, відбулися «кількісні» зміни, які, зважаючи на реалії, нажаль, перейдуть тільки в «неякісні».
  Генріх Гейне, великий німецький поет – романтик (твори якого за Гітлера знищувалися), у свій час сказав зовсім «неромантичні» слова: «В усі часи мерзотники маскували свої негідні та підлі вчинки інтересами релігії, моралі і патріотизму». А британський письменник ХХ-го сторіччя, соціальний фантаст Джордж Оруелл, написав наступне: «Люди, які голосують за негідників та невдах, не є потерпілими, воно є співучасниками».

 4. Очень правильная акция. Будем помнить и чтить всех погибших на Майдане во время Революции Достоинства. Всегда. Они пример патриотизма, героизма, истинной любви к своей Родине! Вечная им память! Вечная им слава!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.