За тиждень радари TruCAM виявили144 водія-порушника на дорогах Хмельницької області

З 11 лютого патрульні Хмельниччини почали працювати з вимірювачами швидкості TruCAM. На сьогодні їх в області 3 і поліцейські виїжджають з цими приладами на трасу М-12 (Стрий — Знам’янка), проте найближчим часом планується, що швидкість вимірюватимуть і на трасі Н-03 (Житомир — Чернівці).

За даними сектору комунікації патрульної поліції області,про використання пристрою водіїв повідомлятимуть встановлені дорожні знаки; у таких місцях службові транспортні засоби перебуватимуть з увімкненими маячками синього кольору.

Загалом, впродовж тижня патрульні виявили та притягнули до відповідальності 144 порушника швидкісного режиму.

Нагадуємо, що, згідно з ч. 1 ст. 122 КУпАП — перевищення встановлених обмежень швидкості руху транспортних засобів більше, як на 20 км/год — тягне за собою накладення штрафу у розмірі 255 гривень.

Згідно з ч. 3 ст. 122 КУпАП — перевищення встановлених обмежень швидкості руху транспортних засобів більше, як на 50 км/год — тягне за собою накладення штрафу у розмірі 510 гривень.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. В сторону Винницы вся дорога развалена до основания или ямы по пояс или асфальт сошел со снегом. Где они тех торопыг ловят? А в Винницкой области сразу начинается гейропа и дороги бимба.

  2. Тараненко, ти неук: водіїв- порушників. Де ж ти таке дебільне вчился?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.