У хмельничанки конфісковано німецьку вівчарку, яка вкусила людину

У провадженні Хмельницького міськрайонного суду перебувала адміністративна справа щодо мешканки міста, яка, утримуючи домашнього улюбленця породи «німецька вівчарка», допустила безконтрольний вихід тварин за межі її утримання, а саме приватного будинку, в результаті чого собака вкусила потерпілого за руку, заподіявши таким чином шкоди здоров’ю чоловіка.

За інформацією прес-служби суду, власницю собаки було визнано винною у вчиненні правопорушення передбаченого ч. 2 ст. 154 Кодексу України про адміністративні правопорушення ( порушення правил тримання собак і котів) та накладено стягнення у вигляді штрафу в розмірі 51 грн. та конфісковано собаку.

Судом в рішенні суду було вказано, що власниця тварини порушила п.4.1.6 «Правил утримання тварин у м. Хмельницькому», затверджених Рішенням № 6 сьомої сесії Хмельницької міської ради, що передбачає однією з особливостей утримання тварини – запобігання безконтрольному виходу тварини поза межі місця її утримання.

При цьому звертаємо увагу на те, що санкцією ч. 2 ст. 154 КУпАП передбачено обов’язок суду конфісковувати тварин, у випадках, якщо внаслідок порушення правил утримання тварин і котів було спричинено шкоду здоров’ю людей або їх майну, або якщо власник повторно вчиняє протягом року це ж правопорушення.

Як слідує із статистичних даних Хмельницького міськрайонного суду, загалом за 2018 рік було розглянуто 12 справ за ст. 154 КУпАП. По усіх справах майже однотипні порушення – власники собак допустили безконтрольний вихід собак із місць їх утримання через незачинені хвіртки або ж вигулювали собак без намордника, в результаті чого собаки покусали перехожих, серед яких не тільки дорослі, а й одна малолітня та одна неповнолітня дитина.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. таких судити треба і показувати відео

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.