Для Хмельницької області напишуть нову стратегію розвитку на 2021-2027 роки

Депутати Хмельницької облради рекомендуватимуть Хмельницькій обласній державній адміністрації розробити Стратегію регіонального розвитку Хмельницької області на 2021-2027 роки.

Про це свідчить проект рішення, винесений на чергову сесію облради 21 березня.

Хмельницькій ОДА відведений час до 1 грудня 2019 року, аби подати Стратегію на розгляд обласної ради.

Нагадаємо, що діюча Стратегія регіонального розвитку Хмельницької області розрахована на 2011-2020 роки. Однак цей документ не відповідає сучасності, зокрема, у ньому відсутній розділ про децентралізацію.

У 2016 році Інститут громадянського суспільства зазначив, що Стратегія регіонального розвитку Хмельницької області розрахована на 2011-2020 роки, не зважаючи на свою практичність та логічну канву, фактично так і залишилась «поличним» документом. Стратегія лежала на полиці, а Програми соціально-економічного розвитку на поточний рік приймались , як завжди, без врахування самої Стратегії.

“Для цього було декілька суб’єктивних та об’єктивних причин. До суб’єктивних належить небажання чи неспроможність тодішньої обласної влади мислити європейськими категоріями і пробувати стимулювати розвиток регіональної економіки згідно розробленої Стратегії. Об’єктивна причина була ще серйознішою – область не мала визначених чи прогнозованих джерел фінансування проектів регіонального розвитку, що випливали із Стратегії”, – сказано у повідомленні.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 3

  1. Коли до влади прийдуть нормальні люди от тоді й буде позитив, а зараз порохоподібні окрім особистого збагачення ніякого ефекту не дають, тому будь-які стратегії це все пусті балачки.

    • С Россией надо было держаться тогда и не было бы тех проблем которые есть сейчас, война, цены и т.п.

  2. Ткачук знову бабла вирішив накосити. Не буде і ця стратегія працювати. Тупо побалакати і прийняту всяку хрень

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.