У Полонному засудили за наркотики 70-річну жительку

Полонський районний суд визнав винною 70-річну полончанку, обвинувачену в незаконному придбанні, виготовленні та зберіганні наркотичних засобів, без мети збуту (частина 1 статті 309 Кримінального кодексу України) та оштрафував її на 1020 гривень (60 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян), повідомляє прес-служба Хмельницького апеляційного суду.

Таке покарання прописане в угоді про визнання винуватості, укладеної  між прокурором та обвинуваченою, яку суддя затвердив.

Як встановив суд, жінка восени минулого року знайшла у себе на присадибній ділянці 2 рослини конопель та маку, зрізла їх, висушила й подрібнила, отримавши наркотики. Правоохоронці під час обшуку її помешкання виявили й вилучили особливо небезпечний наркотичний засіб – канабіс (220,439 грамів), верхні частини двох пластмасових пляшок з нашаруванням екстракту канабісу (14,247 грамів), а у господарському приміщенні – макову соломку (61,28 грам).

«Ухвалюючи вирок, на підставі об’єктивно з’ясованих обставин, підтверджених доказами та оцінених судом відповідно до ст.94 КПК, суд приходить до висновку, що мали місце діяння, у вчиненні яких обвинувачується  Г. Узгоджене сторонами угоди покарання відповідає загальним правилам призначення покарань, передбаченим Кримінальним Кодексом», – зазначає суд.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 4

 1. Спрацювали ,молодці,наркоділера взяли

 2. МІНІ-СЦЕНАРІЙ КІНОЕПОПЕЇ « ДЕДЕКТИВИ ДАРОМ ХАРЧІВ НЕ СПОЖИВАЮТЬ»
  Шукаючи в картоплині власної присадибної ділянки зниклих курчат, добряче потріпана роками старушенція зненацька натрапила на два стебла – конопляне і макове. Махнувши рукою на пропажу і пильно оглянувши навколишню місцевість, чи немає поблизу підозрілих особистостей, вона тут же зрізала їх не зареєстрованим у відповідних органах сікачем, який постійно носила з собою і, засунувши знахідку в давно непрану запаску, поміж кукурудзу короткими перебіжками добралась до хати, щоб здійснити задуману протизаконну акцію. Однак, пильнооким правоохоронцям, працюючи дні і ночі й без вихідних, відмовившись в нічну пору від їжі та від сну в робочий час, вдалося в усіх подробицях прослідкувати за її подальшими діями, зафіксувавши все це в офіційних документах.
  Місце для сушіння знахідки обрала в добре затіненому вуглі горища. Коли диявольське зілля дійшло до кондиції, вона, завісивши вікно світлонепроникним покривалом, при закритих вхідних дверях на всі засуви й клямки, подрібнила його на шматочки, але, необачно для себе, залишила на ручці ножа чіткі відбитки пальців лівої руки.
  Невдовзі спеціально сформована бригада із висококласних фахівців пошуковців, залучивши до цієї справи добре надресированих службових псів, які на «відмінно» засвоїли програму курсів по підвищенню кваліфікації у кращих собачих школах Євросоюзу, під час обшуку її помешкання виявила й вилучила особливо небезпечний наркотичний засіб – канабіс (220,439 грамів) у двох пластмасових посудинах з нашаруванням екстракту канабісу (14 грамів і 247 міліграмів), а у господарському приміщенні, під завалом навмисно забрудненого сміття, яке довелося перебрати по соломинці, знайшли 61,28 грама макової соломки. Зважування проводили на частково збереженій платформовій вазі ферми колишнього місцевого колгоспу.
  Ухвалюючи вирок, на підставі об’єктивно з’ясованих обставин, підтверджених доказами та оцінених судом відповідно до ст.94 КПК, найбільш гуманний у світі суд прийшов до висновку, що в даному випадку мали місце діяння, у вчиненні яких бабця обвинувачується. Узгоджене сторонами угоди покарання відповідає загальним правилам призначення покарань, передбаченим Кримінальним Кодексом», зазначено в судовому рішенні, за що вона удостоїлася права на штраф в сумі 1020 гривень, але без конфіскації майна.
  Крім усього викладеного, варто відзначити, що учасники проведеної операції, знаючи про цінність вилучених речових доказів, могли хоч їх частинку приховати для використання у власних потребах чи збуту нужденним у них за рахунок чого значно примножили б сімейні статки. Скажімо, виписки з наукових праць стверджують, що хвороба Альцгеймера – це серйозне порушення розумової діяльності, яке в більшості випадків починається, як недоумство. Очікується, що до 2050 року буде нараховуватись 13800000 хворих, тобто кількість хворих збільшиться на 68%. На жаль, ліків від цього захворювання немає, однак існують результати досліджень, які показують, що певну лікувальну силу має канабіс. Вчені навіть стверджують, що канабіноїди стануть ліками нового покоління.
  Розсіяний склероз (м’язовий спазм) відомий як дисемінований склероз або енцефаломієліт. Це запальний процес, Дослідження показали, що каннабіноїди ТНС допомагають встановити контроль над м’язовими спазмами у пацієнтів.
  Каннабідол – це речовина, яка лікує шизофренію.
  Імпотенція еректильна дисфункція негативно впливає на еректильну функцію у чоловіків. Клінічні дослідження показали, що канабіноїди знижують негативний ефект гіперхолестеринемії – основного захворювання, яке викликає еректильну дисфункцію.
  Слід зазначити, що ніхто з правоохоронців, міцно загартованих в патріотичному маринаді вірності своїм службовим обов’язкам й гадки не мав про зазіхання на цей лікувальний продук.
  За цим сценарієм можна було б створити повнометражний гостро-пригодницький фільм про доблесних співпрацівників органів на фоні пісні у виконанні учасників проведеної операції:
  Наша служба и опасна и трудна,
  И на первый взгляд, как будто не видна.
  Если кто-то кое-где у нас порой
  Честно жить не хочет,
  Значит с ними нам вести незримый бой.
  Так назначено судьбой для нас с тобой –
  Служба дни и ночи.

 3. Забув представитись. Замість Анонім читати : Самовизнаний незаслужений драматург.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.