Укроборонпром звільнив 79-річного директора заводу “Новатор”. Спілка роботодавців обурилася і поставила у приклад Трампа

Керівництво державного концерну “Укроборонпром” не продовжило контракт директору ДП “Новатор” (Хмельницький) Анатолію Вдовиченку. Виконувачем обов’язків керівника підприємства призначено Анатолія Заприводу, заступника директора з питань економіки.

Голова Об’єднання організацій роботодавців Хмельницької області Іван Дунець у газеті “Подільські вісті” виклав версію, яка послужила звільненню Вдовиченка, який 26 років очолював завод “Новатор”.

“Більшість припускає, що він звільненний за віком, адже Анатолію Андрійовичу 79 років. Але чи можна в наш час, з урахуванням тих колосальних завдань, які стоять перед керівником оборонного підприємства, його досвіду, результатів роботи, ставити у вину його вік? У нас в Україні очолює навіть Академію наук Б. Патон – 100 років, генеральний директор найкрупнішого машинобудівного підприємства ПАТ “Мотор Січ” В. Богуслаєв – 80 років, а Президенту США Д. Трампу – 72 роки і він планує працювати ще 6 літ. На якій підставі вище керівництво робить висновки, що Вдовиченко не може працювати за віком?” – обурився керіваник Об’єднання роботодавців.

Дунець пропонує залишити Вдовиченка радником або заступником директора ДП “Новатор”.

Як писав НГП, у 2018 році військова прокуратура Хмельницького гарнізону розпочала розслідування кримінального провадження за фактом службової недбалості (ч. 1 ст. 367 КК України), в якому фігурють посадовці державного підприємства “Новатор”, що входить до держконцерну “Укроборонпром”.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 10

  1. Старий пердун розвалив завод, то хай спочине. Дунець такий же старпирдьор, а ще тріпається.

  2. давно пора було гнати

  3. Вдовиченко зберіг завод. Де Катіон, де Нева, де Термрпласт, де Трактородеталь? А радіозавд є. Якби не Вдовиченко, і радіозавода не було би.

  4. Зберіг собі забезпечену старість та внукам також! самий гнилий нач цеху має хату поряд з бізнесменами на катіоновському масиві. горілка продається, зарплата не нараховується за нічні і святкові. працюють мертві душі які на заробітках. зарплату за них отримують керівники ланок. станки застарілі, деталі робляться на коліні. керівника потрібно молодого та перспективного. щоб тих глистів вигорнув із завода мітлою.

  5. Хай скаже дякую, що не посадили, а попросили піти.

  6. У людей в возрасте есть какой то предел? Или он хотел умереть в кабинете. Так прижился к роли директора,что был крайне расстроен и удивлен,когда его сняли в 79 лет. Это издевательство чистой воды. Его дети в Польше не рвботают,всем досталось по мешку. Перспективных полно на Новаторе!

  7. Главный критерий или один из главных это уровень заработной платы персонала. Интересно узнать какова разница между директорской зарплатой и рядового инженера. А потом поймём гений почти 30 летнего руководителя

  8. Зарплата нач.відділу на дп новатор від 5 до 7 тис.грн. в міс. Зарплата Вдовиченка’,згідно декларації за 2018 рік близько 3 млн.грн. тобто 10 тис.євро в місяць. От звідки береться середня зарплата по підприємству більше 8 тис.грн. Вдовиченко віддай гроші з відкатів за лічильники,колектив пвдприємства.

  9. В 2018 році китайський контракт склав більше 15 млн.дол. сша. На сьогодні підприємство бере кредит,щоб заплатити працівникам заробітну плату в 1 кварталі 2019 року. Де кошти,на яке оновлення виробництва їх направили,Дунець, не підписуйся за злодія,де перевірки СБУ?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.