Опора: медикам Хмельниччини дарували автомобілі та розповідали про переваги чинного Президента

Під час зібрання медиків у Хмельницькому голова облдержадміністрації і народний депутат наголошували на перевагах чинного глави держави та на необхідності продовження його курсу після виборів. Крім того, дарували автомобілі для амбулаторій. Зовнішнє оформлення цих авто виконане в стилі, схожому на той, який використовує партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність».

Про це повідомляють спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА.

У Хмельницькому 13 лютого відбулось розширене засідання обласного формулярного комітету при Департаменті охорони здоров’я облдержадміністрації, на якому були присутні голова обласної державної адміністрації Вадим Лозовий, народний депутат України, голова обласного осередку партії «БПП «Солідарність» Андрій Шинькович (ТВО 189) та представники галузі з усієї області.

Виступаючи перед медиками, голова облдержадміністрації, з-поміж іншого, сказав: «Я знаю, що цей рік буде виборчий, вам предстоїть в цьому році обрати не тільки Президента, обрати головнокомандувача нашої держави, вам в цьому році восени прийдеться обирати новий парламент. Звісно, що будемо робити висновки, будемо обирати гідних, але коли підете на виборчі округи,  будь ласка, зрозумійте, що і кого ви обираєте: в першу чергу Президента, в другу чергу – Верховного командувача, а в третю чергу, ви хочете знову все переколотити? Знову якісь курси міняти, там зміни робити? Ну вже ж обрали шлях: НАТО, Європа. Ми не настільки кажем «Європа», наскільки кажем «європейські цінності». Тобто ми розумієм, що ми хочем, в якій країні жити і як її будувати. Єдиний Президент за історію України, який віддав владу на місця, це був і є Петро Олексійович Порошенко. Крім того, що він віддав владу, він започаткував реформу децентралізації. Він вам віддав кошти, тут є шановні голови об’єднаних громад. Віддав кошти на місця? Дозволяє розвивати територію? Вам тепер вирішувати, а не Києву чи якомусь чиновнику зверху, що і як і коли робити на ваших територіях».

Коли у засіданні оголосили перерву, чиновники разом з народним депутатом та медиками вирушили на майдан Незалежності, де відбулось урочисте вручення «23 нових легкових автомобілів Renault DUSTER для амбулаторій загальної практики сімейної медицини, що будуються на Хмельниччині відповідно до програми Президента України «Доступна медицина», як про це повідомили на сторінці «Хмельницька обласна державна адміністрація» у Facebook.

Вручали ключі від авто Вадим Лозовий та Андрій Шинькович. У промові, яку нардеп виголосив на площі перед медиками, він, зокрема, зазначив: «Сьогодні основа розвитку – це стабільність. Основа руху вперед, основа розвитку економіки – це продовження курсу діючого Президента Петра Порошенка. І про це потрібно говорити і не соромитись. Про це потрібно говорити всім і скрізь. Україна не витримає ще чергових катаклізмів. Ми повинні твердим поступом подивитися і після квітня, після виборів і продовжити в жовтні і в червні усе, що сьогодні розпочато».

На фото видно, що зовнішнє оформлення автомобілів, які отримали представники  амбулаторій, виконане в стилі, схожому на той, який використовує партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність».

На думку координатора спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами у Хмельницькій області Андрія Попика, у висловлюваннях голови ОДА можна вбачати порушення принципу рівного виборчого права, адже органи державної влади, їх посадові та службові особи повинні проявляти рівне та неупереджене ставлення до усіх кандидатів на пост Президента України (п.4 ч. 4 ст. 3 Закону України «Про вибори Президента України»).

До того ж інформування громадян про причетність кандидата до реалізації програм, що здійснюються за кошти з державного та місцевих бюджетів, може створювати йому додаткові переваги на виборах. Такі дії є недоброчесними стосовно інших кандидатів та порушують принципи рівних можливостей всіх кандидатів, відкритості та прозорості виборчого процесу.

«Cлід зазначити, що формально ч. 15 ст. 64  Закону стосується лише дій кандидатів у Президенти, проте використання службових нарад для проведення заходів, які мають певні ознаки агітації, є порушенням принципу рівності. Крім того розширене засідання обласного формулярного комітету мало місце в робочий час, таким чином виголошування головою державної адміністрації під час засідання промов, які містять елементи підтримки одного з кандидатів можуть містити ознаки порушення ч. 1 cт. 64 Закону», – зауважила радниця з юридичних питань Громадянської мережі ОПОРА Ольга Коцюруба.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 7

  1. Чуют жополизы, что им осталось полтора месяца.

  2. Звичайно, навіщо говорити про кроки, які вдаеться родити для людей?! Краще щоденно слухати ЗМІ скідьки вмерло, загинуло в ДТП, сталося пожежь і хорогі новини – в зоопарку народилося мавпиня….
    Люди, принцип ” чим гіше, тим краще ” ми створюємо собі, свої нації, своїм дітям!!! Схаменіться !!!

  3. За порошенка країна стала Європейським лідером! -1місце, по бідності,1-по корупції.1 по президентським офшорам.1-по брехні. Станемо вдруге на граблі!

  4. Порохоботам пора готовитись не до пешості на виборах, а збирати речі у столь віддалені місця. Відповідалність за зубожіння на роду Украіни понесуть однозначно.

  5. Все буде добре! Перемога за Порошенком,альтернативи зеро!

  6. Хто зробив більше Порошенка для України?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.