Заборгованість населення перед МКП «Хмельницьктеплокомуненрго» перевищила 100 мільйонів грн

Станом на 5 лютого заборгованість населення перед МКП «Хмельницьктеплокомуненрго» становить більш як 100 мільйонів гривень, повідомляє Хмельницька міська рада.

Підприємство пропонує споживачам реструктуризувати заборгованість.

Для цього потрібно укласти договір з МКП „Хмельницьктеплокомуненерго”, що передбачає сплату боргу рівними частинами (разом із поточними нарахуваннями) протягом визначеного періоду.

Але є умова – одразу доведеться сплатити 30% від суми всього боргу. Наприклад, якщо споживач послуг заборгував 10 тисяч гривень, то він можете укласти договір для виплати боргу частинами, але 3333 (30%) гривень доведеться сплатити одразу, а вже залишок – 6667 гривень – сплачувати рівними частинами протягом визначеного терміну. Якщо термін визначається – рік, то протягом року споживачу щомісяця доведеться сплачувати по 555 гривень. Але крім цих 555 гривень, він обов’язково має сплачувати поточні щомісячні нарахування за спожиті послуги протягом цього року.

На сьогодні на підприємстві укладено 256 договорів на реструктуризацію заборгованості на загальну суму понад 2 млн 200 тисяч гривень.

Якщо ж споживач відмовляється від такої можливості й нехтує рахунками надалі, або підписав договір, але ігнорує обов’язковими виплатами, то справа передається далі – в юридичну службу підприємства, яка займається вирішенням несплачених рахунків у судовому порядку. Відтак, якщо справи передаються до суду, боржник може потрапити під ряд санкцій: судовий і виконавчий збори, внесення до єдиного реєстру боржників, заборона виїзду за кордон та арешт майна.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 4

  1. Підприємство є одним з найбільших злодіїв, обкрадає споживачів послуг, нараховує зайві суми, декілька справ вже слухається в суді, ще це підприємсвто є відповідачем. Проте рабський народ все платить…

  2. контора еще та-все руководство сидит много лет никого не выгонишь -меняются меры шмеры а те все сидят и сидят

  3. Не можешь платить меняй хату на меньший размер и плати! Всех судить и позабирать лишние метры.

    • так саме так і абраму віддіти все лишнє…. бери жидяра.. все лишнє.. погане.. САЛА УКРАЇНІ

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.