З’явився текст кредитної угоди вартістю 15 млн євро, яку підписала Хмельницька міськрада і ЄБРР

Депутати Хмельницької міськради затвердили Угоду про підготовку кредитного фінансування від 04.01.2019, укладену між Європейським Банком Реконструкції та Розвитку, Хмельницькою міською радою та Хмельницьким комунальним підприємством “Спецкомунтранс”.

Сьогодні за таке рішення проголосувала більшість обранців на черговій сесії.

ЄБРР готовий виділити до 15 млн євро позики під 6-6,5%-річних у євро на 13 років включно з трирічною відстрочкою погашення основної суми.

Кредит спрямовуватиметься на реалізацію інвестиційного проекту з покращення муніципальної інфраструктури ТПВ: рекультивацію існуючого і будівництво нового полігону, придбання нового обладнання для полігону (ущільнювач для закладки твердих побутових відходів і бульдозер), покращення системи збору та транспортування відходів.

Крім цього, згідно з умовами договору, комунальне підприємство “Спецкомунтранс” зобов’язане сплатити Європейському банку 40 тис. євро за оцінку інвестиційного проекту.

“Кредит нам може бути на осінь”, – коротко прокоментував хід голосування мер Олександр Симчишин.

 

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 10

 1. Исландия

 2. Отлично! Создали долг 28 млн евро (15 млн кредита + 13 млн процентов) хмельничанам за просто так 😉

  • Маржа по годам начисляется на сумму не по гашеного кредита, или на сумму кредита полученного в начале?

  • не запросто так, а щоб завод побудувати і сміття переробляти. плюс 5 мільйонів євро гранту. Всі проценти грант перекривіає і більше.

   • За такие деньги никто здесь завод не влепит, читай документ – ближайшая перспектива освоения этих денег – новый полигон и рекультивация старого (простыми словами – увеличение размеров свалки), ну и на карман (это уже не по договору). 5 миллионов гранта, о котором я, к сожалению, не знаю, никак 13 миллионов задолженности по процентам не перекрывает, а уж куда там больше.

    А вообще, зная о бассейне за 30 лимонов и однокабиночном туалете за 1, на твоем месте я бы уже очень сильно начал сомневаться в умении Симчишина и команды распоряжаться деньгами 😉

    • Для себя, и своей шоблы, они очень даже не плохо деньгами распоряжаются. Картавые в профите полном.

 3. Это договор о намерении, тоесть в будущем будет подписан основной договор, проекта которого ещё нет. Вот когда будет подписана основная сделка, тогда можно будет рассуждать.
  6 или 6,5% это большой процент, поэтому надо глубоко подумать.

 4. Гандоны картавые – пошли в сраку уроды !

 5. Ну, на вскидку: почитал в жизни немало договоров, но такого???!!!! А что, в команде Симчишина есть специалисты по законодавству Англии. А это как? Я знаю “Англійське право — одна з основних європейських правових систем (римське право — інша). Англійське право поширилося у багатьох країнах, особливо у колишніх колоніях Великої Британії, зокрема США, Канаді, Австралії і Новій Зеландії. Унікальною рисою англійського права є доктрина старшинства суддів.
  Если я в чём-то не прав, кто смелый – поясните.
  Это мне напоминает договор между Каськовым и испанским лыжником.

 6. Думаю, що мета такого договору, щоб і громада грошенят заплатила і завод банку дістався….

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.