Керівництво поліції Хмельниччини обговорило стратегію боротьби з будь-якими схемами фальсифікації виборів

В Головному управлінні Національної поліції в Хмельницькій області відбулась робоча зустріч радника міністра внутрішніх справ, члена координаційного штабу МВС Михайла Апостола з керівництвом поліції Хмельниччини та усіх обласних відомств, які входять до системи МВС, повідомляє сектор комунікації поліції Хмельницької області.

Під час зустрічі обговорювалась стратегія забезпечення прозорості і законності виборчого процесу в Україні в цілому та на Хмельниччині зокрема.

Михайло Апостол наголосив, що у всіх підрозділів системи МВС на найближчий час одна мета — забезпечити чесні і прозорі вибори.

«Процес агітації та обрання має відбуватися максимально відкрито і законно, — зазначив Михайло Володимирович. — І ми будемо нещадно боротися з будь-якими схемами фальсифікації виборів. І тут я хотів би нагадати усім, що виборча агітація має проводитися на волонтерських засадах. І спроби здійснити виплати людям, які беруть участь в агітації під час виборчої кампанії, розцінюватимуться, згідно чинного законодавства, як підкуп виборців».

Начальник ГУНП в Хмельницькій області Василь Віконський, в свою чергу, зазначив, що на Хмельниччині ведеться активна профілактична та роз‘яснювальна робота серед населення щодо порушень виборчого законодавства та відповідальності за них, як адміністративної, так і кримінальної.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. А когда уже у нас в городе начнут С-14 метелить?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.