На Хмельниччині у січні зареєстрували 122 нових автомобіля на суму 4 млн дол.

У січні у Хмельницькому та області зареєстрували 122 нових автомобіля. Кожне з цих авто в середньому мало вартість 31 тис. дол., повідомляє сайт з продажу автомобілів RST.ua.

Сума покупок у регіоні минулого місяця становила майже 4 млн. дол., якщо не враховувати ціни додаткового обладнання. Майже 50% автомобілів, які зареєстрували у Хмельницькому, мали ціну 17-35 тис. дол. Ще 21% машин – дорожчі 35 тис. дол. Середня вартість автомобіля становила 31 тис. дол.

Серед автомобільних марок найбільшим попитом користувалися машини Renault. Хмельничани витратили на 19 автомобілів цієї марки 300 тис. дол. Також популярними були Nissan і Toyota. Серед моделей бестселером став кросовер Renault Duster.

Для порівняння. У січні 2018 року на Хмельниччині зареєстрували 135 нових автомобілів на суму 4 млн. дол. В аналогічний період 2017 року у регіоні придбали 90 авто на суму 2,5 млн. дол.

Загалом, минулого місяця в Україні зареєстрували 5,2 тис нових авто. Це на 20% менше, ніж у січні минулого року. Сума витрат на нові авто становила 160 млн. дол. без врахування вартості додаткового обладнання. Більше всіх нових легковиків у січні купили кияни – понад 75 млн. дол. Найдорожчі авто купували в Одесі – там середня вартість однієї машини у січні склала майже 37 тис. дол.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.