Хмельниччина приєдналася до громадської ініціативи #Команда_Порошенка

Представники громадських організацій, активісти, депутати, волонтери Хмельниччини об’єдналися для підтримки діючого Президента Петра Порошенка та підписали відповідний меморандум.

Про це учасники ініціативи повідомили на прес-конференції в п’ятницю, 8 лютого.

В обласному центрі за круглим столом молодь, волонтери та громадські діячі спільно висловили думку про позитивні зміни в суспільстві за останні декілька років. Зокрема, для молоді важливі нещодавні зміни до Конституції, як закріплюють стратегічний курс України на вступ до ЄС та НАТО. Ще одна історична подія, що має велике значення – отримання Томосу. Саме завдяки наполегливості чинного Глави держави наша Церква стала незалежною.

«Ми поділяємо погляди і ціннісні орієнтири чинного Президента і вважаємо, що його робота спрямована на єдність українців і розвиток держави», – заявив учасник ініціативи, депутат Городоцької районної ради Вадим Якубовський.

Під час обговорення вагомих змін в країні важливе місце займає боєздатна армія. Тому волонтери переконані – завдяки правильній політиці чинного Президента ми маємо підтримку і в закордонних партнерів.

«В нас є Порошенко – такий діяч, який дивиться в перспективу і який цінує те, що люди вже зробили. Він побачив, що в нас є жага до перемін і є сили це зробити», – зазначила волонтер ГО «Два крила» Світлана Абаєва.

На завершення заходу молодь, волонтери та громадські активісти Хмельниччини підписали меморандум про приєднання до громадської ініціативи #Команда_Порошенка.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 18

 1. Явно – нормальных здесь нет!

  • Так, дуже хотілося б побачити фото цих жертв невдалих абортів

   • Щодо коментаря 10.02.2019 р. 15:57 передумав я, бо там є добре мені знайомі. Слова свої спростовую, за які вибачаюсь.

 2. фото где? покажите этих морды этих иуд

 3. А хто не приєднався – той не хмельничанин?

 4. Инициативная группа разделяет стремление ПАП к личному обогащению за счет народа.

 5. Дрібнооплачені порохоботи, яких мізер. Проголосую за будь-кого, але не за Торта !

 6. В нас свобода слова, хто кого хоче того і підтримує. Які кандидати кращі за Пороха? В кожного купа власних інтересів. А Порох прогнозований, уже й поправки до Конституції прийняли. Європа краще, ніж вічно воююча і агресивна росія.

  • Ну тогда откажитесь от вонючего российского газа и нефти. А ещё откажитесь от вонючего ядерного топлива для АЭС. И ещё не забудьте отказаться от вонючей красной икры и от вонючих операторов мобильной связи (Vodafone, Kyivstar). Ведь всё вышеперечисленное у нас российское.

 7. де ті п…ри?

 8. Хмельницькі волонтери на першому зльоті гвардійців майбутнього президента висловили свою непохитну переконаність, що «завдяки правильній політиці чинного Президента ми маємо підтримку і в закордонних партнерів», чим необдумано образили його особистість. Адже, за словниковим визначенням, «Партнер – статевий партнер ВІЛ-інфікованої особи або її партнер із вживання наркотичних засобів та психотропних речовин ін’єкційним способом», до чого він схильності немає. Щодо партнерства гласить і Закон від 12.12.1991р. №1972-XII “Про протидію поширенню хвороб, зумовлених вірусом імунодефіциту людини (ВІЛ), та правовий і соціальний захист людей, які живуть з ВІЛ”

 9. Сборище идиотов. Потрох сделал нашу страну самой бедной и самой коррумпированной в Европе. Неужели тут ещё есть те, кто за него проголосует?

 10. що кремлядьські сраколизи Петя вам поперек горла? НАПЕВНО ТРЕБА ЗА НЬОГО ГОЛОСУВАТИ

  • Путін – чмо, через нього газ по 9 грн і навіть асфальт на дорогах не витримує!

  • Голосуйте за Торта, а якщо не буде газу, то у нас є томос, яким також можна грубку розпалити!

  • Андрію, за пороха топиш… тобі ж у цьому місті жити…. чи бабасів дам на курочку і чекушку…??

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.