У Хмельницькому на підтримку тих, хто бореться з раком, виділили один мільйон гривень

Відтепер онкохворі міста можуть отримати допомогу на ліки – у Хмельницькому запрацювала ще одна унікальна медична ініціатива, повідомляє Хмельницька міськрада.

1 мільйон гривень з казни міста в 2019 році виділили на фінансову підтримку тих, хто бореться з раком.

“Суму, яку отримає людина, визначає спеціальна комісія, – розповідає міський голова Олександр Симчишин. – З початку року маємо вже чотири таких звернення. Хмельничани отримали від 8 тисяч гривень. Небагато, але коли блок хіміотерапії вартує близько 30 тисяч гривень, то якщо ми фінансуємо третину – це відчутно”.

Процедура отримання коштів проста: потрібно подати заяву та необхідні копії документів у управління охорони здоров’я за адресою вул. Грушевського, 64.

Одночасно із такою фінансовою підтримкою онкохвора людина може звернутися за матеріальною допомогою в управління соціального захисту населення.

Нагадаємо: з 2016 року в медичній галузі міста запрацювало кілька нових програм. Найпопулярніша серед них – “Ліки на тумбочку”, завдяки якій кожен хворий у стаціонарі отримує найнеобхідніші медикаменти. Також у Хмельницьких міських лікувальних закладах безкоштовні травмпункт та три дні реанімації, породіллі перинатального центру забезпечені необхідним медикаментами (від 260 до 1300 грн на кожну). В 2019 році 2 мільйони гривень з казни міста спрямували і на допомогу дітям, що хворіють цукровим діабетом. Таких у Хмельницькому є 70.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.